1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kawon » wtorek, 28 lut 2006, 19:32

pani G ukladala pytania wiec pewno ona+ktos jeszcze. Rok temu na ustnym siedzialo po dwoch anglistow. Wg strony Kopernika jest o 9.00 ale kto tam wie moze sie cos pozmienialo
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez Nash Johnson » wtorek, 28 lut 2006, 19:36

Poślizg pewno będzie ale wątpie by był znaczny!
Warto iśc bo nie trzeba siedzieć na lekcjach (jeśli ma się nudne np.) no i warto sie dostać do ustnego i wygrać, można dostać super słowniki, plecak i latarkę :lol: :lol: :lol:

[ Dodano: 2006-03-01, 15:42 ]
Czy ktos wie, kto wygrał konkursiwo?
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez kawon » środa, 1 mar 2006, 16:24

Nash Johnson napisał(a):
[ Dodano: 2006-03-01, 15:42 ]
Czy ktos wie, kto wygrał konkursiwo?


Pewno jakaś lama :D:D
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez Nash Johnson » środa, 1 mar 2006, 16:29

Pewnie KAWON ;)
Przygotowywałeś się ?? Czy na żywca?
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 1 mar 2006, 17:17

1 miejsce chyba nikt z naszej szkoly :P 2 miejsce-Leszczu z genialnego mat-fizu :twisted:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Nash Johnson » środa, 1 mar 2006, 17:19

No jak nie! Przeca KAWON zajął 1. ale pjawiają sie głosy ze to bylo ukartowane bo uczy go Pani G! Ale ja tam w to nie wierze i gratuluję!
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 1 mar 2006, 17:23

Nash Johnson napisał(a):No jak nie! Przeca KAWON zajął 1. ale pjawiają sie głosy ze to bylo ukartowane bo uczy go Pani G! Ale ja tam w to nie wierze i gratuluję!


to do mnie zle informacje doszly, chociaz do 15 bylam w szkole :oops: wiec przepraszam i gratuluje Kawon :)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez kawon » środa, 1 mar 2006, 21:49

Nash Johnson napisał(a):pjawiają sie głosy ze to bylo ukartowane bo uczy go Pani G



PHI!
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

:)

Postprzez sen » czwartek, 2 mar 2006, 07:22

1 miejsce chyba nikt z naszej szkoly :P 2 miejsce-Leszczu z genialnego mat-fizu :twisted:

Mat.-fiz. zawsze był genialny :)
sen
Bywalec
 
Posty: 46
Dołączył(a): piątek, 24 lut 2006, 11:57
Lokalizacja: Ostpreussen

Postprzez Sędzia Czesław » poniedziałek, 6 mar 2006, 23:56

No ba!
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez kamila » wtorek, 7 mar 2006, 20:44

wiecie może czy aula w soboty jest do wynajęcia? czy może mają tam zaoczni zajęcia? :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olcia » wtorek, 7 mar 2006, 20:48

kamila napisał(a):wiecie może czy aula w soboty jest do wynajęcia? czy może mają tam zaoczni zajęcia? :)


jak dobrze się orientuję, to rano (gdzieś ok. 10-12) jest tam kółko teatralne...
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez kamila » wtorek, 7 mar 2006, 20:49

Olcia napisał(a):jak dobrze się orientuję, to rano (gdzieś ok. 10-12) jest tam kółko teatralne...
to nie będzie kółka :twisted: , próby trzeba robić, nie? Trza kombinować, bo inaczej czarno to widzę :|
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olcia » wtorek, 7 mar 2006, 20:51

jakie próby? na dzień teatru?
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez kamila » wtorek, 7 mar 2006, 20:52

Olcia napisał(a):jakie próby? na dzień teatru?
taaa, być moze w tą sobotę się spotkamy, jeszcze się zorientuje :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości