Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.
przez Basketman » niedziela, 26 lut 2006, 11:39
SatH^Raa napisał(a):Nash Johnson napisał(a):Kazió ale z Ciebie prymityw

IMHO jest to oczywiste, ale nie powinieneś tego pisać...
[ Dodano: 2006-02-26, 12:40 ]kazió napisał(a):SatH^Raa napisał(a):Nash Johnson napisał(a):Kazió ale z Ciebie prymityw

IMHO jest to oczywiste, ale nie powinieneś tego pisać...
IMO Sath, ty tez nie powienienes tego pisac , w ogole nikt niczego nie powienien pisac

Nash, nie odzywaj sie niepytany !

-
Basketman
- V.I.P
-
- Posty: 424
- Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08
przez kamila » poniedziałek, 27 lut 2006, 12:56
-
kamila
- Arcymistrz
-
- Posty: 4036
- Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
- Lokalizacja: kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 0
Powrót do :: hydepark
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 8 gości