Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez EmDeKa » niedziela, 26 lut 2006, 08:48

Myszka, klawiaturka, mikrofon, słone paluszki... ok... ale to okrągłe pudełko? Z lekami? Pastor?? Trzymasz tam swoje prochy??? :shock: :shock: :shock:




:twisted:
EmDeKa
 

Postprzez MadziUlka » niedziela, 26 lut 2006, 10:48

McCool napisał(a):MadziUlka, co Ty tak poważnie na tych zdjęciach wychodzisz? Przeciez to nie jest zdjęcie do dowodu :P


poważnie dlatego że przez cały czas się śmiałam i musiałam wziąć głęboki oddech
by znowu nie zacząć ;)
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez RaCiK » niedziela, 26 lut 2006, 12:31

Mafi napisał(a):Obrazek


Mafi to zdjęcie pochodzi z wczorajszego wieczoru?
Swoją drogą zdekonspirowałaś mojego kolegę :P (ale on na forum się nie udziela)
Pozdrówka :wink:
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Mafi » niedziela, 26 lut 2006, 13:27

RaCiK napisał(a):
Mafi napisał(a):Obrazek


Mafi to zdjęcie pochodzi z wczorajszego wieczoru?
Swoją drogą zdekonspirowałaś mojego kolegę :P (ale on na forum się nie udziela)
Pozdrówka :wink:


tak z wczorajszego... :) mam nadzieje, że kolega się nie obrazi ;p (przy tym stoliku siedział też mój i Madziulki kolega ;p )

[ Dodano: 2006-02-27, 03:55 ]
ostatnie z serii różowych... :) ze specjalną dedykacją dla zagorzałych przeciwników różu (Biały, Cichy, Fido- dalej nie wiem co Wy chcecie ;p )

Obrazek

i z Madziulką :*
Obrazek
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez MadziUlka » poniedziałek, 27 lut 2006, 07:02

Marta prosze...
nie tylko nie ta fota........
przecież ja na niej jak debil wyglądam.....
Martuś pamietasz jak pokazałam Ci ostatnio
fotę z urodzin jka byłam mała....
czy naprawdę tak bardzo chcesz abym ja tutaj zamieściła :>
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez Biały » poniedziałek, 27 lut 2006, 10:32

Mafi napisał(a):
ostatnie z serii różowych... :) ze specjalną dedykacją dla zagorzałych przeciwników różu (Biały, Cichy, Fido- dalej nie wiem co Wy chcecie ;p )


Dzięki za dedykacje :)
Biały
Dyskutant
 
Posty: 156
Dołączył(a): środa, 23 cze 2004, 15:59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości