Fifa 2006

Gry on-line i nie tylko.. To miejsce do dyskusji na temat gier... Jeżeli uruchomiłeś serwer w sieci i zapraszasz do gry - napisz o tym.

Fifa 2006

Postprzez Martius » sobota, 25 lut 2006, 14:47

Piekne komentarze
"Zostawił za soba tylu wyminietych obroncow ze w koncu nie wiadomo ilu ich było ..

[ Dodano: 2006-02-25, 15:40 ]
Praca nad polską wersją FIFA 06 to nie był typowy komentarz jak podczas meczu. Było to szczególne wyzwanie, trzeba było mocno uruchamiać wyobraźnie. Musiałem szukać w pokładach pamięci sytuacji, które miały miejsce na boisku, sytuacji które w swojej pracy przeżyłem i komentowałem. Jednym z najzabawniejszych lecz jednocześnie najboleśniejszych dla mojego gardła było nagrywanie dźwięków z mocnym podkładem emocjonalnym – okrzyków: gol, bramka, wspaniałe zagranie! Chyba przez całą moja karierę nie nakrzyczałem się tyle razy, ile podczas jednego dnia nagrań....” – tak swoją pracy przy lokalizowaniu FIFA 06 wspomina Dariusz Szpakowski.


daliscie du.... panowie
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Re: Fifa 2006

Postprzez qrczak » sobota, 25 lut 2006, 16:08

Martius napisał(a):Piekne komentarze
"Zostawił za soba tylu wyminietych obroncow ze w koncu nie wiadomo ilu ich było ..

[ Dodano: 2006-02-25, 15:40 ]
Praca nad polską wersją FIFA 06 to nie był typowy komentarz jak podczas meczu. Było to szczególne wyzwanie, trzeba było mocno uruchamiać wyobraźnie. Musiałem szukać w pokładach pamięci sytuacji, które miały miejsce na boisku, sytuacji które w swojej pracy przeżyłem i komentowałem. Jednym z najzabawniejszych lecz jednocześnie najboleśniejszych dla mojego gardła było nagrywanie dźwięków z mocnym podkładem emocjonalnym – okrzyków: gol, bramka, wspaniałe zagranie! Chyba przez całą moja karierę nie nakrzyczałem się tyle razy, ile podczas jednego dnia nagrań....” – tak swoją pracy przy lokalizowaniu FIFA 06 wspomina Dariusz Szpakowski.


daliscie du.... panowie



Tego akurat nie słyszałem.
Oni tak zawsze dają, o wiele lepiej sport się ogląda na Polsacie, Eurosporcie, a o Canal+ już nawet nie będę wspominał.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Martius » sobota, 25 lut 2006, 16:26

:lol:
Ogladalismy piekny mecz gospod... wygrali roznica 2 bramek "prawdziwy wynik 7-1"
i tak w kolko

[ Dodano: 2006-02-25, 16:30 ]
schodzac z tematu najlepszy komentarz "O różnicach między Ligą Mistrzów a polską ligą, która na razie jest jak różnica między Izbą Lordów a izbą wytrzeźwień, opowie państwu Tomasz Sianecki. (Tomasz Lis, Fakty, TVN) to juz nie z gry :lol:
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez qrczak » poniedziałek, 27 lut 2006, 23:23

W pierwszej połowie oglądaliśmy dużo walki w środku boiska, niestety nie zobaczyliśmy bramek. - Pisane z pamięci, więc nie jest to dokładne ale sens wypowiedzi był taki.


Wynik meczu po I połowie
1:0.

To chyba wina programu a nie komentatorów, ale fajnie wygląda.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez qrczak » wtorek, 14 mar 2006, 16:59

Kiepski występ bramkarza, udanych interwencji znacznie mniej niż tych dobrych. :lol:
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Sędzia Czesław » niedziela, 26 mar 2006, 23:17

qrczak napisał(a):W pierwszej połowie oglądaliśmy dużo walki w środku boiska, niestety nie zobaczyliśmy bramek. - Pisane z pamięci, więc nie jest to dokładne ale sens wypowiedzi był taki.


Wynik meczu po I połowie
1:0.

To chyba wina programu a nie komentatorów, ale fajnie wygląda.


Komentarz brzmi: niestety nie zobaczyliśmy wielu bramek. Znam wszystkie na pamięć. Tak mi się wydaje. Ale największego brecha mam jak piłka ledwo co dolatuje do bramkarza, a komentarz brzmi: zasłonił ciałem bramkę
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002


Powrót do :: gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości