Impreza

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Impreza

Postprzez Fisher_kg » sobota, 25 lut 2006, 12:19

Dnia 24. 02 odbyła sie młodzieżowa dyska, ktora ja organizowalem z Mackiem. No wsumie bylo nawet fajnie, dj-e fajnie grali, tylko bylo kijowo, ze duzo wiary wbilo za freee, ktorzy robili dymy. ;/ Ale tak to bylo nawet dobrze. A jakie sa wasze wrazenia??
Fisher_kg
 

Postprzez Koala » sobota, 25 lut 2006, 13:07

wczoraj na miescie były puchy nic sie nie działo
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Joey » sobota, 25 lut 2006, 13:10

to są uroki rycerskiej właśnie.. :)
Joey
 

Re: Impreza

Postprzez McCool » sobota, 25 lut 2006, 15:40

Fisher_kg napisał(a):Dnia 24. 02 odbyła sie młodzieżowa dyska, ktora ja organizowalem z Mackiem. No wsumie bylo nawet fajnie, dj-e fajnie grali, tylko bylo kijowo, ze duzo wiary wbilo za freee, ktorzy robili dymy. ;/ Ale tak to bylo nawet dobrze. A jakie sa wasze wrazenia??

Człowieku, czego sie spodziewałeś? Zapewne najpierw sprosiliście 3/4 szkoły (jedynki) na tę imprezę, nie zadbaliście o jakas ochrone i potem co? Może jeszcze ci nie zaproszeni mieli zapłacić za wejście? :] Liczyliście na to, ze ma być spokojnie? To już nie pierwsza impreza w rycerskiej zakończona w ten sposób... Byłem tam i widziałem tę zgrozę. A szkoda, bo nagłośnienie było całkiem całkiem chociaz muzyka za ciężka - tylko co z tego.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Martius » sobota, 25 lut 2006, 15:44

fajnie sie to czyta prawie jak morsem ...
bylo nawet fajnie "stop " dj-e fajnie grali "stop" tylko bylo kijowo"stop" ze duzo wiary wbilo za freee"stop" ktorzy robili dymy :|
Tak to bywa szkoda ze impreza sie nie udała stop
Pozdro ..
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Re: Impreza

Postprzez Joey » sobota, 25 lut 2006, 16:14

McCool napisał(a):
Fisher_kg napisał(a):Dnia 24. 02 odbyła sie młodzieżowa dyska, ktora ja organizowalem z Mackiem. No wsumie bylo nawet fajnie, dj-e fajnie grali, tylko bylo kijowo, ze duzo wiary wbilo za freee, ktorzy robili dymy. ;/ Ale tak to bylo nawet dobrze. A jakie sa wasze wrazenia??

Człowieku, czego sie spodziewałeś? Zapewne najpierw sprosiliście 3/4 szkoły (jedynki) na tę imprezę, nie zadbaliście o jakas ochrone i potem co? Może jeszcze ci nie zaproszeni mieli zapłacić za wejście? :] Liczyliście na to, ze ma być spokojnie? To już nie pierwsza impreza w rycerskiej zakończona w ten sposób... Byłem tam i widziałem tę zgrozę. A szkoda, bo nagłośnienie było całkiem całkiem chociaz muzyka za ciężka - tylko co z tego.


a ja jestem z siebie dumny ze nie brałem w tym udziału :roll: byłęm tam dosłownie 10 min i miałem dosyć. Zgodze się ze nagłosnienie było ok, co do muzyki, przez ten czas co byłem same "zamulatory" :P
Joey
 

Postprzez Nash Johnson » sobota, 25 lut 2006, 16:36

Fisher qrcze, rzeycziwście powinieneś się nauczyć pisac po polsku jesli chcesz być zrozumiany ;/
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Roman » sobota, 25 lut 2006, 21:01

cieszcie się - macie doświadczenie na przyszłośc
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości