Co to się będzie działo.... 
MadziUlka napisał(a):Mafi napisał(a):a i owszem, w końcu dziś sobotapewnie powtórka z rozrywki z wczoraj, ale wcześniej kawka z koleżankami
Oj była powtórka była
- ale może to i lepiej
zakłady zostawimy na następny raz

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości