tlusty czwartek

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Nash Johnson » piątek, 24 lut 2006, 16:45

Nie , Dummy, tak "epatuję" angielskim i wiem ;/ Przeca gdybym wiedział to bym się nie pytał! A to chyba nic dziwnego ze nie znam wszsytkich słów angielskich jakie są prawdaż?
I nie wiem czy angielszczyzną można epatować! Błędnie użyłeś tego słowa, poelcam słownik kolokacji!

[ Dodano: 2006-02-24, 16:46 ]
Dobra juz wiem! cieszę się, że tak ochoczo słuzycie radą! To wam się chwali!
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Demurrer » piątek, 24 lut 2006, 16:53

Jaki nerwusek.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Nash Johnson » piątek, 24 lut 2006, 16:54

Ja się nie denerwuję :)
Zdziwiło mnie jedynie to Twoje kompletnie bezsensowne pytanie!
Widzisz jak wielkie musiało byc moje zdziwienie skoro odebrałes je jako zdenerwowanie?
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Demurrer » piątek, 24 lut 2006, 16:56

Nash Johnson napisał(a):Ja się nie denerwuję :)
Zdziwiło mnie jedynie to Twoje kompletnie bezsensowne pytanie!
Widzisz jak wielkie musiało byc moje zdziwienie skoro odebrałes je jako zdenerwowanie?


To nie było pytanie, na które należało odpowiadać. To była mała źłośliwość.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Vin » piątek, 24 lut 2006, 16:57

Na dole głównej strony jest ShoutBox na takie pogaduszki.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Demurrer » piątek, 24 lut 2006, 16:58

Vincenta napisał(a):Na dole głównej strony jest ShoutBox na takie pogaduszki.


Oki, oki. I tak zaraz moderator to wytnie.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Nash Johnson » piątek, 24 lut 2006, 17:06

Szanowny sprzeciwie przeciwko twierdzeniom zawartym w pozwie .
Wracając do mojego "epatowania angielszczyzna""! najwyraźniej masz duze problemy z odróznieniem języka ngielskiego (uzyłeś słowa angileszczyzna więc chodzić miało by o rodowuty język wyspiarzy) od jakiejs wytworzonej przez flegmatycznych, amerykańskich internautów formy która ma zaoszczędzić im zbędnęgo poruszania palcami po klawiaturze!
Nie używaj słów, których znaczenia nie znasz!
Pozdrawiam!


Tlusty czwartek jest super extra! ( to tak zeby nie bylo ze nie na temat)
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez FiDo » piątek, 24 lut 2006, 17:16

Nash, nie badz taki inteligentny
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Demurrer » piątek, 24 lut 2006, 17:44

Nash Johnson napisał(a):
Wracając do mojego "epatowania angielszczyzna""! najwyraźniej masz duze problemy z odróznieniem języka ngielskiego (uzyłeś słowa angileszczyzna więc chodzić miało by o rodowuty język wyspiarzy) od jakiejs wytworzonej przez flegmatycznych, amerykańskich internautów formy która ma zaoszczędzić im zbędnęgo poruszania palcami po klawiaturze!


http://dictionary.cambridge.org/define. ... &dict=CALD


jeden z przykładów użycia słowa humble z w/w słownika:


"In my humble opinion (= I want to emphasize that I think that) we should never have bought the car in the first place."

i nie jest to wyrażenie powstałe w dobie internetu.

[ Dodano: 24 Luty 2006, 18:01 ]
Nash Johnson napisał(a):Szanowny sprzeciwie przeciwko twierdzeniom zawartym w pozwie .


Aha, i jak chcesz być upierdliwie precyzyjnym, to poszukaj lepszej definicji słowa demurrer. Ta jest zbyt mało dokładna i nie wynika z niej różnica pomiędzy demurrer a plea.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Nash Johnson » piątek, 24 lut 2006, 20:01

Ja absolutnie nie przeczę , iż takie wyrażenie istnieje w "native English speaking" ! chodziło mnie jedynie o skrót czyli IMHO, a takowego cznależć nie można w słowniku który podałeś poniewaz tak jak wspomnialem wczesniej wymyslili go rozleniwienie internauci!
Dlatego tez, znając angielski a nie znając internetowych trawestacji tego języka zadałem pytanie które spotkało na które odpowiedziałes jak sam powiedziałeś "złośliwością"!

A co do Twojej internetowej "xywki" to nie mam zamiaru zgłebiać jej poprawnego znaczenia, ale dzięki niej nauczyłem sie nowego słówka z czego brdzo rad jestem!

Miłego tłustego czwartku, to juz za 365 dni!!!!
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Demurrer » piątek, 24 lut 2006, 20:04

Nash Johnson napisał(a):Ja absolutnie nie przeczę , iż takie wyrażenie istnieje w "native English speaking" ! chodziło mnie jedynie o skrót czyli IMHO, a takowego cznależć nie można w słowniku który podałeś poniewaz tak jak wspomnialem wczesniej wymyslili go rozleniwienie internauci!
Dlatego tez, znając angielski a nie znając internetowych trawestacji tego języka zadałem pytanie które spotkało na które odpowiedziałes jak sam powiedziałeś "złośliwością"!



Masz rację. :)
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Nash Johnson » piątek, 24 lut 2006, 20:46

Przyznałeś mi rację :shock:
Qrcze, pierwszy raz się z tym spotykam, no chyb ze to ironia! Dzięki!
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Demurrer » piątek, 24 lut 2006, 21:04

Nash Johnson napisał(a):Przyznałeś mi rację :shock:
Qrcze, pierwszy raz się z tym spotykam, no chyb ze to ironia! Dzięki!


To nie ironia.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Quit » piątek, 24 lut 2006, 22:42

Achaja napisał(a):
Vincenta napisał(a):W Skandynawii jest.



Oj biedaczko, w takim razie musisz nauczyć się smażyć początki i za rok będziesz się zajadać własnymi :D

Taki mam plan na przyszly rok. Niestety w tym roku tlusty czwartek mnie zaskoczyl, bo dowiedzialam sie dopiero jak zajrzalam na polska strone internetowa :cry: bylo za pozno :cry:

W zwiazku z tym, czy ktos ma dobry i sprawdzony przepis na paczuchy??

Oni tutal maja takie mini paczki, ktore z niewiadowmych mi powodow nazywaja aebleskiver, ale jedza to maczajac w dzemie lub cukrze pudrze i zapijajac glogiem (zwykly grzaniec z przyprawami) przed Bozym Narodzeniem.
Quit
 

Postprzez kazió » niedziela, 26 lut 2006, 11:21

SatH^Raa napisał(a):
Nash Johnson napisał(a):Kazió ale z Ciebie prymityw ;/

IMHO jest to oczywiste, ale nie powinieneś tego pisać...


IMO Sath, ty tez nie powienienes tego pisac , w ogole nikt niczego nie powienien pisac :)
Nash, nie odzywaj sie niepytany !
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości