Dlaczego nie powinienem Sath^raa?? Może on o tym nie wie.... A "prymityw" to rpzeca nie zaden wulgaryzm! to jedynie nauocznienie faktu innym, są ludzie, ludzie kulturalni, prymitywni. Moim zdaniem Kazió zalicza się do tej drugiej kategorii.
A ja wczoraj nie zjadłem ani jednego pączka

Hłe Hłe Hłe!
What does "IMHO" mean??