Nowe tematy zrobione z OT

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Nowe tematy zrobione z OT

Postprzez Demurrer » piątek, 24 lut 2006, 15:11

W wielu dyskusjach, zupełnie przypadkowo, zaczynają się dyskusje na zupełnie pobocze tematy. Często dyskusje te są dużo ciekawsze od samego tematu.

Czy istnieje możliwość, aby ich nie kasować, ale np. moderator przenosił taką dyskusję do osobnego, nowego tematu?

Z jednej strony uniknęłoby się zaśmiecania, a drugiej, nie ucinałoby to interesującej wymiany poglądów. Takie bowiem rozmowy rzadko bywają inicjowane sztucznie przez zakładane nowych tematów. Ona zazwyczaj pojawiają się na marginesie innych rozważań.

:?:
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Martius » piątek, 24 lut 2006, 15:34

Popieram :|
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Demurrer » piątek, 24 lut 2006, 15:43

SatH^Raa napisał(a):Jest to możliwe.


A czy jest wola polityczna GTW, aby takie rozwiązanie stosować? :|
:)
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Demurrer » piątek, 24 lut 2006, 15:46

SatH^Raa napisał(a):Dzielenie tematów wywołuje lawinę OT - sprawdzane.


Tak myślałem.
Ale gdyby stoswać to tylko jako wyjątek, do jakiś bardziej rozbudowanych dyskusji?
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 10 gości