Czy istnieje możliwość, aby ich nie kasować, ale np. moderator przenosił taką dyskusję do osobnego, nowego tematu?
Z jednej strony uniknęłoby się zaśmiecania, a drugiej, nie ucinałoby to interesującej wymiany poglądów. Takie bowiem rozmowy rzadko bywają inicjowane sztucznie przez zakładane nowych tematów. Ona zazwyczaj pojawiają się na marginesie innych rozważań.



