Budyn napisał(a):FiDo napisał(a):nie ma sensu.. bo nikt nie bedzie uzywal. ale przyznam, ze gdyby byla mozliwosc zamiany shoutboxa na chat, tak zeby ten byl widoczny na stronie glowej forum (jakas java czy cóś - sie nie znam) i bez potrzeby odswiezania - bylbym jak najbardziej ZA
popieram i chyba jest to wykonalne

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 8 gości