nie spodobał się

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

nie spodobał się

Postprzez Roman » czwartek, 23 lut 2006, 21:45

artykuł

rozmyślili się, to oddali
przecież prawem konsumenta jest możliwość zwrotu :cry:
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Koala » czwartek, 23 lut 2006, 22:03

na fakture wzieli :P lol

fajnie to tak wziąc i sobie wymienic na lepszy szybszy model
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Roman » piątek, 24 lut 2006, 14:47

MixXxer napisał(a):NIeh maja nauczke i niech bedzie to przestroga przed innymi ze to jest jednak powazny i trudny krok zarazem...

A tak a propo kiedy mozna nazwac ze adopcja sie udala??


wtedy, gdy uległ uszkodzeniu w trakcie transportu?
nie ten rozmiar?
jak przy zwykłej reklamacji

swoją drogą czy prawo pozwala na taki "zwrot"?
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez voodoo3500 » piątek, 24 lut 2006, 22:18

zwyczajnie niewiarygodna historia
przynajmniej sąd zachował się jak trzeba
Avatar użytkownika
voodoo3500
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): sobota, 4 wrz 2004, 20:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Meeta » piątek, 24 lut 2006, 23:54

Roman napisał(a):
swoją drogą czy prawo pozwala na taki "zwrot"?


Tylko jesli posiadasz paragon ;)

A tak na serio to Ci ludzie są bez serca i rozumu skoro opiekuja sie dzieckiem kilka lat i decyduja sie go oddać jak jakiegoś kotka, czy pieska :/ 4 latek juz coś rozumie i wie, ze jego rodzice go nie chcieli, jak on sie musial czuć...
Meeta
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:14
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Katia » środa, 1 mar 2006, 21:44

straszne przecierz wszystko co żyje nie jest rzeczą,a tym bardziej człowiek!!!
Avatar użytkownika
Katia
Twardziel
 
Posty: 85
Dołączył(a): środa, 9 lip 2003, 15:28
Lokalizacja: Kołobrzeg


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 10 gości