Chat - Opinie

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Chat - Opinie

Postprzez grax » piątek, 24 lut 2006, 11:29

Witam.

Z tego, co wywnioskowalem siedzac na forum Tkk troche osob pisze na shoutbox`ie. A co myslicie, aby zrobic chat? Wiem, ze kiedys byly juz podejscia do tego tematu i niezbyt sie to sprawdzilo w praktyce, ale moim zdaniem mozna sprobowac jeszcze raz. Wybrac jakis dobry chat, ktory oferuje troche przydatnych funkcji np. rejestracja nicka.

Prosze o wasze opinie na ten temat.
Avatar użytkownika
grax
Dyskutant
 
Posty: 169
Dołączył(a): poniedziałek, 23 cze 2003, 11:06
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Mafi » piątek, 24 lut 2006, 11:35

Czatu mówie nie ;p to nie to samo co shoutbox... shoutbox jest fajny i już ;p na czacie siedzieć nie będę- oto moja opinia :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Vin » piątek, 24 lut 2006, 11:37

Co za różnica czat czy shoutbox ? Dla mnie to to samo.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez grax » piątek, 24 lut 2006, 11:39

Vincenta napisał(a):Co za różnica czat czy shoutbox ? Dla mnie to to samo.


Shoutbox jest niewygodny. Sa odstepy czasowe, po ktorych mozna pisac nowa wiadomosc. Lepiej jakis chacik, gdzie jest lista osob bedacych na nim itp.
Avatar użytkownika
grax
Dyskutant
 
Posty: 169
Dołączył(a): poniedziałek, 23 cze 2003, 11:06
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Didi » piątek, 24 lut 2006, 11:40

i tu sie zgodze z Vincenta kto ma z kikm pogadac zrobic to na Shout, przynajmniej wiele rozmow i bezsensownych postow odpada z forum :) Chatowi mowie nie :P
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez EmDeKa » piątek, 24 lut 2006, 11:44

Moim zdaniem, zaznaczam - czysto prywatnym - czat jak był. tak stał. Pusty. I tylko wiatr hulał... a shout? Sami spójrzcie... ciągle full :)
EmDeKa
 

Postprzez Vin » piątek, 24 lut 2006, 11:47

Szczególnie jak testujecie bepa, wtedy dopiero jest tam ruch. :lol:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez FiDo » piątek, 24 lut 2006, 12:08

nie ma sensu.. bo nikt nie bedzie uzywal. ale przyznam, ze gdyby byla mozliwosc zamiany shoutboxa na chat, tak zeby ten byl widoczny na stronie glowej forum (jakas java czy cóś - sie nie znam) i bez potrzeby odswiezania - bylbym jak najbardziej ZA
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez BLAaa » piątek, 24 lut 2006, 12:11

Nie czuję potrzeby czata.
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Budyn » piątek, 24 lut 2006, 12:27

FiDo napisał(a):nie ma sensu.. bo nikt nie bedzie uzywal. ale przyznam, ze gdyby byla mozliwosc zamiany shoutboxa na chat, tak zeby ten byl widoczny na stronie glowej forum (jakas java czy cóś - sie nie znam) i bez potrzeby odswiezania - bylbym jak najbardziej ZA


popieram i chyba jest to wykonalne :)
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez Karol » piątek, 24 lut 2006, 12:55

Chat ? a w jakim celu ? jest Irc tam też na początku wszyscy tłumnie weszli a dzisiaj ? zostali starzy bywalcy, reszta straciła szybko zainteresowanie... chat sie ponownie nie przyjmie... shout wystarcza... imho

cheers
Avatar użytkownika
Karol
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:49
Lokalizacja: /dev/tty1

Postprzez kulA » piątek, 24 lut 2006, 13:12

EmDeKa napisał(a):Moim zdaniem, zaznaczam - czysto prywatnym - czat jak był. tak stał. Pusty. I tylko wiatr hulał... a shout? Sami spójrzcie... ciągle full :)

dokladnie, byl i caly czas byl pusty, no moze poza poczatkowa eufiria z nim zwiazana, nie widze sensu istnienia czatu
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Olcia » piątek, 24 lut 2006, 13:40

ja tam mówie chatowi - tak, otóż.. nie trzebaby ciągle odświeżać jak shouta, można pisać w ciągu np. minuty 50 tys. wiadomości itp... :)
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez r00t » piątek, 24 lut 2006, 14:24

proszę bardzo.. mówicie i macie... czat którego nie trzeba odświeżać... jest zintergrowany z forum.. więc nie trzeba się logować.... http://forum.tkk.pl/engine/chatbox_mod/chatbox.php

link też na belce pod pogodynką....
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości