jak tam sie przedstawia konsumpcja, bijemy rekord czegos tam?? kto zjadl najwiecej, kto zjadl ile, czy tradycja kwitnie czy zamiera czy jest potrzebna?
osobicie dzis 1 paczek ze sklepu i 3 "wlasnej roboty"
... hym ... w takim dniu zagłuszę wyrzuty sumienia tłumaczeniem, iż stało się tak z powodu troski o naszą "słodką tradycję" ...
...



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości