przpraszam ale sami prowokujecie

WZT napisał(a):Vincenta napisał(a):No nie dałam. I nie dam. Ten mój tańczący kurczak ładniejszy ode mnie .
daj to porownamy!!!
Nie lam sie przelam sie!:P

Mafi napisał(a):spodobało nam się dekonspirowanieMarta&Madziulka

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 10 gości