Jubileusz

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

ehhh...

Postprzez Mahareth » czwartek, 23 lut 2006, 08:20

pastor napisał(a):o [beep] co za jubileusz, co za komuna. "łubudubu, łubudubu..." do szafy :twisted: :twisted: :twisted:




pastorQ ty siem uspokuj!

ps. ja siem chcialam tylko przywitac...bo mnie tu ze 2 lata niebylo...hehe...i moj profil offkors zniknoł....:)
ale witam wszystkich co ich znam i co mnie znajom...hehe.,,,
wybaczcie błędy..ale ja tak lubiem pisać.

tuatj Malwinka...odbiór
Mahareth
Nowicjusz
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 22 lut 2006, 17:00

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości