porozmawiajmy o filozofii

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

porozmawiajmy o filozofii

Postprzez rysio » środa, 22 lut 2006, 23:25

ponoć "zdziwiłbym się jak wiele osób chętnie porozmawiałoby tu o filozofii"
ja sam chętnie poczytam, a jak mnie co zaciekawi to chętnie dopiszę swoje przemyślenia...
tymczasem nie czuję się na siłach ale dla zaspokojenia ciekawości - zakładam temacik - ktoś się pokusi?
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez FiDo » środa, 22 lut 2006, 23:26

dzik jest dziki, dzik jest zly. dzik ma bardzo ostre kly - dlaczego?
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez rysio » środa, 22 lut 2006, 23:29

FiDo napisał(a):dzik jest dziki, dzik jest zly. dzik ma bardzo ostre kly - dlaczego?

ale co dlaczego? dlaczego dziki? dlaczego zły, czy dlaczego ma bardzo ostre kły?
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez FiDo » środa, 22 lut 2006, 23:36

rysio napisał(a):
FiDo napisał(a):dzik jest dziki, dzik jest zly. dzik ma bardzo ostre kly - dlaczego?

ale co dlaczego? dlaczego dziki? dlaczego zły, czy dlaczego ma bardzo ostre kły?


no wlasnie, a co o filozofii? filozofia jest dosyc rozlegla dziedzina. zakladasz temat, przydalo by sie nakierowac rozmowcow

[ Dodano: 2006-02-23, 00:36 ]
a zachecam do odpowiedzi na wszystkie pytania, ktore podales
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Easy Rider » środa, 22 lut 2006, 23:42

Kiedy obudzę się rano, na strasznym mega kacu, jestem [beeeeep], otwieram drzwi od lodówki marki Donbas - jest browar - [beeeeep] trochę przechodzi, nie ma browara - wyciagam robaki z babci. Dlaczego?
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez Easy Rider » środa, 22 lut 2006, 23:49

pastor napisał(a):odnosnie nie istniejacej kaczki mozna przyjac mala poprawke na kaczke, gdyz rzeczka moze powodowac ze kaczka nie ma istoty, ale posiada istnienie, gdyz w kolobrzegu jest piasek. :twisted: :twisted: :twisted:

piasek - a gdzie zaśpiewa i po co?
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez Easy Rider » środa, 22 lut 2006, 23:54

A czy na postawę notorycznego sumnambolika taka kaczka dziwaczka może mięć wpływ?
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez yarad » czwartek, 23 lut 2006, 00:02

zakladajac ze osoby uzywajace terminow zargonowych znaja ich znaczenie ksztaltuje sie ciekawy socjologiczny wniosek, oczywiscie uprzednio zalozywszy inny wniosek, ze osoby te nie staraja sie, mowiac kolokwialnie, szpanowac slownictwem, otoz ludzi smiesza terminy naukowe, najczesciej dlatego, ze ich nie rozumieja... podstawa dobrej komunikacji jest dostosowanie slownika do slownika osoby, ktora jest odbiorca, jakowoz iz odbiorca sa wszyscy uzytkownicy forum, wywola to nie obytych w temacie smiech, lub pogarde,

a moze cos bardziej konstruktywnego??

Platon jako ojciec komunizmu... co sadzicie...
yarad
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 18:49

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości