Poza tym, nadal nie mam gdzie meiszkac

Peny napisał(a):Po sesji, wczoraj zaliczylam ta nieszczesna filozofie... nie bylo nawet tak ciezko. Ogolnie jest beznadziejnie, bo zostalo mi tylko 3,5dnia w domu![]()
Poza tym, nadal nie mam gdzie meiszkac
nie bylo mnie w Kolobrzegu od poczatku stycznia i nie bede do polowy kwietnia 


Zaliczyłam egzamin niemożliwy
Na 3
Teraz mogę całkowicie potwierdzić wszystkie plotki na temat egzaminów u prof. M
System jego oceniania (a raczej jego brak) to najprawdziwsza prawda.
Zabiłabym
.... 
a generalnie odpowiadanie polegalo na tym ze przez dwie minuty zastanawialem sie o co chodzi w pytaniu, a jak juz zrozumialem, albo i nie, to sie zastanawialem z czym mi sie to kojazy, i pisalem co popadnie 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości