koniec wojska!!!!!!!!!!cywil!!!!!!!!!!!!!!!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez markolimp » środa, 22 lut 2006, 16:53

jezeli kogos urazilo stwierdzenie ze facet bez wojska jest dzieckiem to oficilanie kazdego przepraszam !!!!!!
Avatar użytkownika
markolimp
Coś tam napisał
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 10 sie 2004, 14:31
Lokalizacja: GRZYBOWO

Postprzez Mafi » środa, 22 lut 2006, 16:54

markolimp napisał(a):jezeli kogos urazilo stwierdzenie ze facet bez wojska jest dzieckiem to oficilanie kazdego przepraszam !!!!!!


czekałam aż to zrobisz...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez FiDo » środa, 22 lut 2006, 16:58

lus blus :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez kulA » środa, 22 lut 2006, 19:32

markolimp napisał(a):
Flo napisał(a):A mam pytanie do markolimpa

Na moim przykladzie, kiedy mialem isc do wojska?

skonczykem szkole srednia - mialem 19 lat, or azu poszedlem na studia, skonczylem majac 24 lata, moglbym teraz isc ale mam dobra prace, wiec gdzie jest sens isc w kamasze? Ja juz sie w wojsko bawilem z wlasnej woli przez 2 lata
a ja skonczylem szkole srednia zaczelem prace poszedlem na studia niestety studia nie wypalily przez prace zjazdy co tydzien a praca po 12 godzin bym mosial pracowac 5 dni po 12 godzin uczyc sie w nocy i w pitek jechac na studia i spac na wykladach.Ja sam do wojska nie poszedlem poprostu mosialem isc dostalem powolanie i to do nauki nie ma nic wspólnego owszem zdarzaja sie idioci z jedna klasa szkoly zawodowej ale ja na szczescie nie mialem przyjemnosci poznac sie z takimi ludzim czasmi jest tak ze do woja zgarniaja na siłe i czasami nie mozna juz krecic i uciekac

[ Dodano: 2006-02-21, 19:04 ]
KaucZ napisał(a):Kat. A dostalem... W zylach płynie oficerska krew. Jednak do woja isc nie chce. Nie po to sie urodzilem zeby uczyc sie zabijac...
hmmmm a moze isc do wojska zeby wzmocnic sie psychicznie byc bardziej odporniejszym na wszytko i nie po to
"zeby uczyc sie zabijac..." tylko po to zeby nauczyc sie bronic

ps. kauczu strzelales z ostrej amunicji z kałacha z PM-A rzucales granatami , przeszedles 45 km na nogach w lesie, w nocy , z pelnym oporzadzeniem wazacym ok 40 kg jezeli nie to polecam jezeli myslisz ze wiesz na co ciebie stac i do czego jestes zdolny to uwierz mi mylisz sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

marek a czy ty potrafisz czytac bez takiej ilosci bledow ortograficznych?? jak nie to radze sie isc jednak douczyc bo pokazujesz jednak ze sie uczyc nie chcialo to w kamasze wzieli
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Martius » środa, 22 lut 2006, 19:35

:lol: dyskusja na poziomie ..
no to fajno ze skonczyles wojsko
mi to rybka czy pojde czy nie :]
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez kulA » środa, 22 lut 2006, 20:31

SatH^Raa napisał(a):
kulA napisał(a):marek a czy ty potrafisz czytac bez takiej ilosci bledow ortograficznych?? jak nie to radze sie isc jednak douczyc bo pokazujesz jednak ze sie uczyc nie chcialo to w kamasze wzieli

Czepiasz się. Z drugiej strony markolimp powinien czytać posta przed jego wysłaniem.

tak czepiam sie, ale jest to tez jakis sposob na wykazanie bledow w rozumowaniu
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez markolimp » środa, 22 lut 2006, 21:25

co do tych ort to sorry bylem lekko wstawiony
Avatar użytkownika
markolimp
Coś tam napisał
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 10 sie 2004, 14:31
Lokalizacja: GRZYBOWO

Postprzez Easy Rider » środa, 22 lut 2006, 21:45

No Marko witaj! A co do kategorii , to mi dali E, ale na własną prośbę poszedłem do Komandosów.
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez kgg0000 » środa, 22 lut 2006, 21:49

do komandosów? z twoją posturą to raczej na dowódcę GROMU za Polko :)
kgg0000
Twardziel
 
Posty: 85
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 15:15
Lokalizacja: stąd

Postprzez kulA » środa, 22 lut 2006, 21:58

kgg0000 napisał(a):do komandosów? z twoją posturą to raczej na dowódcę GROMU za Polko :)

on byl tajna bronia, pokazywali go przeciwnikowi i na ten widok wrogowi morale spadaly do zera i uciekal, ja wrog byl twardszy to pokazywali easy'ego nago, tego widoku jeszcze nikt nie wytrzymal :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Easy Rider » środa, 22 lut 2006, 22:05

kulA napisał(a):
kgg0000 napisał(a):do komandosów? z twoją posturą to raczej na dowódcę GROMU za Polko :)

on byl tajna bronia, pokazywali go przeciwnikowi i na ten widok wrogowi morale spadaly do zera i uciekal, ja wrog byl twardszy to pokazywali easy'ego nago, tego widoku jeszcze nikt nie wytrzymal :lol: :lol: :lol: :lol:

dworuj sobie dworuj, girami obracam lepiej niż Chuck Norris
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez MagdaLena » środa, 22 lut 2006, 22:07

ach, nie rodzicie dzieci, to do wojska chociaż moglibyście iść, a nie wymigiwać się :!:
MagdaLena
Bywalec
 
Posty: 29
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:54
Lokalizacja: z lat 70-tych

Postprzez kulA » środa, 22 lut 2006, 22:09

MagdaLena napisał(a):ach, nie rodzicie dzieci, to do wojska chociaż moglibyście iść, a nie wymigiwać się :!:

ja tam sie nie wymiguje, dali mi D i ja sie z tego ciesze, ale to oni mi dali
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości