Bezsennosc cd...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kamila » wtorek, 21 lut 2006, 16:40

spać spać, ale się trzymam, będę żyła, a wieczorem padnę jak zdechłe zwierzę :slina:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Michał » wtorek, 21 lut 2006, 16:43

kamila napisał(a):spać spać, ale się trzymam, będę żyła, a wieczorem padnę jak zdechłe zwierzę :slina:


Masz specyficzny avatar, sama uszyłas?
Avatar użytkownika
Michał
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 00:23
Lokalizacja: z radia

Postprzez kamila » wtorek, 21 lut 2006, 16:45

Michał napisał(a):
kamila napisał(a):spać spać, ale się trzymam, będę żyła, a wieczorem padnę jak zdechłe zwierzę :slina:

Masz specyficzny avatar, sama uszyłas?
nie, to tylko, a może aż tylko boska PJ Harvey :D .. z jakiejs tam strony.
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Michał » wtorek, 21 lut 2006, 16:47

rozumiem
Avatar użytkownika
Michał
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 00:23
Lokalizacja: z radia

Postprzez RaCiK » wtorek, 21 lut 2006, 23:03

Kołysanka na specjalne życzenie Zainteresowanej, aby smacznie spała i nie meczyła jej bezsenność, ot co :wink:

Perfect - Kołysanka dla nieznajomej :P
"Gdy nie bawi cię już
Świat zabawek mechanicznych
Kiedy dręczy cię ból nie fizyczny
Zamiast słuchać bzdur głupich
Telefonicznych wróżek zza siedmiu mórz
Spytaj siebie czego pragniesz
Dlaczego kłamiesz, że miałaś wszystko
Gdy udając że śpisz
W głowie tropisz bajki z gazet
Kiedy nie chcesz już śnić
Cudzych marzeń
Bosa do mnie przyjdź
I od progu bezwstydnie powiedz mi
Czego chcesz
Słuchaj jak dwa serca biją
Co ludzie myślą - to nieistotne

Kochaj mnie
Kochaj mnie
Kochaj mnie nieprzytomnie
Jak zapalniczka płomień
Jak sucha studnia wodę
Kochaj mnie namiętnie tak
Jakby świat się skończyć miał

Swoje miejsce znajdź
I nie pytaj czy taki układ ma jakiś sens
Słuchaj co twe ciało mówi
W miłosnej studni już nie utoniesz

Kochaj mnie
Kochaj mnie
Kochaj mnie nieprzytomnie
Jak zapalniczka płomień
Jak sucha studnia wodę
Kochaj mnie
Kochaj mnie
Kochaj mnie nieprzytomnie
Jak księżyc w oknie śmiej się i płacz
Na linie nad przepaścią tańcz
Aż w jedną krótką chwilę
Pojmiesz po co żyjesz "
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Mafi » środa, 22 lut 2006, 02:16

Michał napisał(a):Czy ktos zna jakis dobry srodek nasenny? Tylko taki zebym sie pozniej obudzil :)


ja też poproszę ;( tragedia... :(
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Mafi » środa, 22 lut 2006, 02:32

WZT napisał(a):
Mafi napisał(a):
Michał napisał(a):Czy ktos zna jakis dobry srodek nasenny? Tylko taki zebym sie pozniej obudzil :)


ja też poproszę ;( tragedia... :(


oto co probowalem:

nawalic sie w trupa-dosc duze prawdopodobiestwo usniecia....
zaczac czytac Tolkiena-zasypialem po 3 stronach
zrobic sobie spacerek-na poczatku pomaga ale pozniej trzeba wiecej i wiecej chodzic...
zaczac sie czegos uczyc do szkoly zawsze sie chce spac.....


*pić nie będę, nie ta godzina...
*Tolkiena brat zabrał (za czytaniem nie przepadam :P )
*spacer? sama? o tej godzinie? w tych ciemnościach (i po meczu?- pełno pijanych i śpiewających kibiców gdzieś tam krąży ;p)
*a fee :P

jakieś jeszcze propozycje? bo to któraś już noc z rzędu i to przestaje być śmieszne :cry: :cry:
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Mafi » środa, 22 lut 2006, 02:45

no właśnie poszłam spać i nic z tego więc pozostało mi tylko tu wrócić...
Co do czytania, to zwyczajnie... nie przepadam i już ;p (ale chyba nie powinnam się przyznawac ;p )

za pompkami też nie przepadam ;p za to lubię marudzić ;p :) :twisted:
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez MagdaLena » środa, 22 lut 2006, 21:52

najlepiej napić się ciepłego mleka (a fuj) i wywietrzyć porządnie sypialnie. zdrowy sen gwarantowany :)
MagdaLena
Bywalec
 
Posty: 29
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:54
Lokalizacja: z lat 70-tych

Postprzez kgg0000 » środa, 22 lut 2006, 21:56

nie potrafię wcześnie się położyć. szkoda mi dnia (czy raczej nocy) na sen. wieczorkiem lubię sobie tv pooglądać , tak do snu. muszę wyczekać aż żona zaśnie i bach w sypialni włączam tv i oglądam sobie seriale drugiej kategorii...
kgg0000
Twardziel
 
Posty: 85
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 15:15
Lokalizacja: stąd

Postprzez yennefer » czwartek, 23 lut 2006, 01:26

mi tez szkoda nocy na sen, hyh
zreszta nie potrafie zasnac wczesniej, chocbym chciala, - to skutki zgubnego nalogu, z ktorym walczyc sie nie da (i nie chce :P).

na szczescie jutro moge sie wyspac :roll:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości