Płeć na forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Morland » wtorek, 21 lut 2006, 19:01

to tak trochę strach się bać... wychodzi na to, że tylko ja przyznałem się do bycia mężczyzną... mam już podać mój numer kom.? :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez cichy » wtorek, 21 lut 2006, 19:06

Morland napisał(a):to tak trochę strach się bać... wychodzi na to, że tylko ja przyznałem się do bycia mężczyzną... mam już podać mój numer kom.? :P

Ty lepiej sobie sprawdz czy masz ustawione, bo zresetowaly sie ustawienia :twisted: :twisted: :twisted:
a ja sie przyznalem do bycia 100% facetem :twisted:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Biały » wtorek, 21 lut 2006, 19:07

To coś nie bardzo, bo ja też się przyznałem 8) Myślałem, że to ja jestem tym jedynym :lol:
Biały
Dyskutant
 
Posty: 156
Dołączył(a): środa, 23 cze 2004, 15:59

Postprzez cichy » wtorek, 21 lut 2006, 19:08

eee cos lipa, wiecej uzytkownikow ma ustawiana plec
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Karol » wtorek, 21 lut 2006, 19:29

cichy napisał(a):eee cos lipa, wiecej uzytkownikow ma ustawiana plec


Dokłądnie... A może jedynie "trzeci poziom wtajemniczenia" jest uwzględniany w statystykach ?

cheers
Avatar użytkownika
Karol
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:49
Lokalizacja: /dev/tty1

Postprzez Flo » wtorek, 21 lut 2006, 19:32

ja tez mam ustawiona, od razu jak forum powstalo to dalem
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Karol » wtorek, 21 lut 2006, 19:37

Flo napisał(a):ja tez mam ustawiona, od razu jak forum powstalo to dalem


eee tam conan tak jak chuck norris jest bezpłciowy zeby lepiej bić z półobrotu :D więc cicho Flo zobaczymy jak się temat rozwinie :)

cheers
Avatar użytkownika
Karol
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:49
Lokalizacja: /dev/tty1

Postprzez r00t » wtorek, 21 lut 2006, 19:43

...statsy już działają poprawnie.
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości