
Morland napisał(a):to tak trochę strach się bać... wychodzi na to, że tylko ja przyznałem się do bycia mężczyzną... mam już podać mój numer kom.?

Flo napisał(a):ja tez mam ustawiona, od razu jak forum powstalo to dalem
więc cicho Flo zobaczymy jak się temat rozwinie
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości