Ustawienia ostrzeżeń:
- Zablokowanie możliwości pisania postów po wartości ostrzeżeń: 3
- Zablokowanie możliwości wejścia na forum po wartości ostrzeżeń: 6
Za co mozna dostać 4,5 i 6 ostrzeżenie, skoro po 3 nie można juz pisać postów ?
Vincenta napisał(a):Ustawienia ostrzeżeń:
- Zablokowanie możliwości pisania postów po wartości ostrzeżeń: 3
- Zablokowanie możliwości wejścia na forum po wartości ostrzeżeń: 6
Za co mozna dostać 4,5 i 6 ostrzeżenie, skoro po 3 nie można juz pisać postów ?

Vincenta napisał(a):Ja się już dawno temu o to pytałam, jeszcze jako dziurawe kalesony - wtedy też nikt mnie na te pytanie nie odpowiedział. Może nikt nie wie ?
Flo Ty też nie wiesz ?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości