Demurrer byliśmy razem na meczu wiesz...

HI-HOT napisał(a):FiDo napisał(a):ja pierdziele, Damurrer - strasznie podobny jestes do Cichego
no powaznie...szczegolnie na tym drugim zdjeciu

Demurrer napisał(a):Mam dziś nastrój, więc niech będzie.
Demurrer gdzieś tam:
[url=http://images1.fotosik.pl/25/clwsc288gcgeohn9m.jpg]Obrazek[/URL]
Demurrer w domowych pieleszach i okularesach:
[url=http://images2.fotosik.pl/25/a57f2qga4en7a45am.jpg]Obrazek[/URL]

Demurrer napisał(a):Vincenta napisał(a):No no Demurrer, tata pewnie dumny jak chodzi.
Musisz się nieźle prezentować pod krawatem na sali sądowej.
Jeśli nie podszyte ironią to dzięki.Czekałem aż mnie zmasakrujesz.
Demurrer napisał(a):Tatuś się mnie nie wyprze

Demurrer napisał(a):kurczaczek napisał(a):Ale checa!![]()
Demurrer byliśmy razem na meczu wiesz...![]()
![]()
Na jakim?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 21 gości