... Zdam wam relacje Niedlugo
...
Dziekuje Wszystkim za odpowiedzi w temacie ...
napewno najlepsza silka w kołobrzegu
każdy z kim gadam chwali sobie i sprzęt i atmosfere
.............póki co mi pozostało dalej ćwiczyć w piwnicy 
Irenicus napisał(a):Radii napisał(a):Chodziłem do MSW i było spoko, fachowa pomoc, sprzęt w miarę dobry:)
taa nawet rozpiske cwiczen ci pomoga sporzadzic ... pelen luksus
Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 12 gości