Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Easy Rider » niedziela, 19 lut 2006, 23:06

sympatyczna fota, taka pozowana, ale fajna, Brath - jak młody Banderas, a kolezanka ma gitarkowe cyngle
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez McCool » niedziela, 19 lut 2006, 23:56

FiDo napisał(a):2003 rok

[ Dodano: 2006-02-19, 23:26 ]
dokladnie 30ty wrzesnia :)

trzeba by tak kiedyś stworzyć nowe, rodzinne foto Forumowiczów :P w końcu pewnie (mam nadzieje) jeszcze wiele lat to forum będzie trwało :twisted: chociaż z opowiadań słyszałem, że teraz to już nie to samo co kiedyś :roll:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Pan_Zbyszek » poniedziałek, 20 lut 2006, 01:00

WZT napisał(a):Ale ty masz duzy ten pokoj chater.... ja w takim pokoju mam dwa wyrka, lawke , stol lodowke i kabine z prysznicem..... kiedys dawalem zdjecie mojej klitki...

hmmm niech zgadnę........... Mieszkasz w akademiku
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez Pan_Zbyszek, łącznie edytowano 1 raz
Pan_Zbyszek
 

Postprzez Koala » poniedziałek, 20 lut 2006, 11:08

Obrazek

a kto z was to pamięta?

hmmm
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Flo » poniedziałek, 20 lut 2006, 11:09

z Rycerskiej :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez cichy » poniedziałek, 20 lut 2006, 11:17

Flo napisał(a):z Rycerskiej :twisted:

oj oj tak, a dzialo sie wtedy, oj dzialo :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Koala » poniedziałek, 20 lut 2006, 11:33

Słuchajcie jak macie cos z takich starych archiwach to wrzucie powspomina sie troche.

A wtedy w rycerskiej było groobo... to chyba wtedy krązyło kubanskie cygaro?
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez cichy » poniedziałek, 20 lut 2006, 11:35

Koala napisał(a):Słuchajcie jak macie cos z takich starych archiwach to wrzucie powspomina sie troche.

A wtedy w rycerskiej było groobo... to chyba wtedy krązyło kubanskie cygaro?

a bylo chyba cygaro....ogolnie sporo wiary wtedy przypelzlo
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Flo » poniedziałek, 20 lut 2006, 11:36

cichy napisał(a):
Koala napisał(a):Słuchajcie jak macie cos z takich starych archiwach to wrzucie powspomina sie troche.

A wtedy w rycerskiej było groobo... to chyba wtedy krązyło kubanskie cygaro?

a bylo chyba cygaro....ogolnie sporo wiary wtedy przypelzlo


bylo, opalalismy je, nawet sie stol palil, ale tylko ja z Kitty widzielismy :twisted: Nawet gasilem :]
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » poniedziałek, 20 lut 2006, 12:00

ja mam nawet filmiki z jednego ogniska z 2003 roku, ale wiekszosc z tych osob juz tu nie siedzi.

a tutaj 2004 zeby nie wybiegac zabardzo w przeszlosc Obrazek

[ Dodano: 2006-02-20, 13:01 ]
i wasze cygargko
Obrazek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Olcia » poniedziałek, 20 lut 2006, 12:04

sexi :twisted:

dajcie jakieś stare zdjęcia... a poza tym chciałabym zobaczyć akcje, jak Mariusz wyskakuje z samochodu... :twisted: ma ktoś jakiś filmik albo zdjęcia?? :P
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez FiDo » poniedziałek, 20 lut 2006, 12:05

olkakg napisał(a):sexi :twisted:

dajcie jakieś stare zdjęcia... a poza tym chciałabym zobaczyć akcje, jak Mariusz wyskakuje z samochodu... :twisted: ma ktoś jakiś filmik albo zdjęcia?? :P


nikt tego nie dokumentowal. a szkoda, bo sam bym chcial to zobaczyc z innej perspektywy :lol:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 12 gości