Co z klonami?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Co z klonami?

Postprzez Demurrer » sobota, 18 lut 2006, 19:57

Czy forum chroni nas teraz przed klonami? Tj. czy ktoś kto ma już jedno konto, może sobie teraz założyć kolejne? Mówię oczywiście o sytuacji, gdy ktoś nadaje z tego samego IP.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez cichy » sobota, 18 lut 2006, 19:59

z tego co R00t pisal wywnioskowalem, ze mozesz zalozyc dokladnie jedno konto na jeden adres mail, czyli w zasadzie mozesz miec kilka kont na forum, ale to sie wiaze z zakladaniem nowych kont pocztowych...ale ja sie nie znam :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez McCool » sobota, 18 lut 2006, 19:59

a co? znowu chcesz sobie drugie konto założyć? :twisted: :lol:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Demurrer » sobota, 18 lut 2006, 20:01

McCool napisał(a):a co? znowu chcesz sobie drugie konto założyć? :twisted: :lol:


Jasne. Pięć.

Tak się zastanawiam, bo to był jeden z zasadniczych problemów - przyczyn zmian na forum. Wydaje mi się, że problem ten będzie nadal aktulny.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez report5 » sobota, 18 lut 2006, 20:17

klony właśnie skwierczą zalewane przez r00ta kawsem solnym - :help:
report5
 

Postprzez Demurrer » sobota, 18 lut 2006, 20:19

report5 napisał(a):klony właśnie skwierczą zalewane przez r00ta kawsem solnym - :help:


Wiem. Ale czy znów się nie pojawią? Obawiam się, że tak.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez report5 » sobota, 18 lut 2006, 20:21

Demurrer napisał(a):
report5 napisał(a):klony właśnie skwierczą zalewane przez r00ta kawsem solnym - :help:


Wiem. Ale czy znów się nie pojawią? Obawiam się, że tak.


no przecież po to zrobiono zmiany - żeby forum było forum a nie forum bis klon absurd - ufaj r00towi on jest od dzisiaj nieomylny
report5
 

Postprzez Flo » sobota, 18 lut 2006, 20:21

Demurrer napisał(a):
report5 napisał(a):klony właśnie skwierczą zalewane przez r00ta kawsem solnym - :help:


Wiem. Ale czy znów się nie pojawią? Obawiam się, że tak.


nie wybiegaj tak w przyszlosc, ciesz sie terazniejszoscia :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Demurrer » niedziela, 19 lut 2006, 14:07

Ale spokój w dziale miasto. hehe. Efekt zmian, czy zbieg okoliczności? Oby tak dalej.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez report5 » niedziela, 19 lut 2006, 16:39

wraz z końcem anonimowości kończą się bluzgi... bo ludzie się wstydzą....
report5
 

Postprzez Easy Rider » niedziela, 19 lut 2006, 22:46

Mam nadzieję, że będzie normalnie.
Jak będzie normalnie - bez klonów, to Easy będzie grzeczny
Jak Easy będzie grzeczny, to nikt nie będzie się na niego złoscił.
Jak nikt nie bedzie się na niego złościł to bedzie ok czyli normalnie.
Ostatnio edytowano czwartek, 23 lut 2006, 15:41 przez Easy Rider, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez McCool » niedziela, 19 lut 2006, 22:48

Easy Rider napisał(a):Jak będzie normalnie - bez klonów to Easy będzie grzeczny

tylko kto Easy'emu w to uwierzy? :twisted:
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez McCool, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Easy Rider » niedziela, 19 lut 2006, 22:56

jak to kto? pan , pani, społeczeństwo :)
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez Easy Rider, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości