Bezsennosc cd...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez SAVARY » niedziela, 19 lut 2006, 21:30

Dzisiaj w nocy na tvp 3 o godz. 1:40 jest film dokumentalny o walce o Kołobrzeg. Postaram się nie zasnąc :)
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » niedziela, 19 lut 2006, 21:33

SAVARY napisał(a):Dzisiaj w nocy na tvp 3 o godz. 1:40 jest film dokumentalny o walce o Kołobrzeg. Postaram się nie zasnąc :)
O!.. dzięki.. :) Będę oglądać.
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez report5 » niedziela, 19 lut 2006, 21:37

SAVARY napisał(a):Dzisiaj w nocy na tvp 3 o godz. 1:40 jest film dokumentalny o walce o Kołobrzeg. Postaram się nie zasnąc :)


moze lepiej włączyc nagrywanie - dzieki za info
report5
 

Postprzez Morland » niedziela, 19 lut 2006, 21:54

kamila napisał(a):nauka? jeśli tak, mam tak samo (ale narazie odpoczywam, nie pali się) :? i jeszcze wydzwaniają do mnie z prośbą o wytłumaczenie -czegoś tam.. Ja zwariuje.

to nie masz tak samo...
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez ZAINTERESOWANA » poniedziałek, 20 lut 2006, 05:32

Niewiarygodnie śpiąca.... a spać już nie mogę.... :cry:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez RaCiK » poniedziałek, 20 lut 2006, 06:40

ZAINTERESOWANA napisał(a):Niewiarygodnie śpiąca.... a spać już nie mogę.... :cry:


Daj spokój ja całą noc nie spałem i jakoś żyję, nawet oczy mi się nie kleją :p
Jak chcesz zaśpiewam Ci kołysankę, może pomoże :wink:
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez ZAINTERESOWANA » poniedziałek, 20 lut 2006, 16:58

RaCiK napisał(a):
ZAINTERESOWANA napisał(a):Niewiarygodnie śpiąca.... a spać już nie mogę.... :cry:


Daj spokój ja całą noc nie spałem i jakoś żyję, nawet oczy mi się nie kleją :p
Jak chcesz zaśpiewam Ci kołysankę, może pomoże :wink:

Z miłą chęcią ale nie wtedy kiedy już siedzę w pracy... :P Tak ok. 23:00 możesz zacząć... :D
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Michał » wtorek, 21 lut 2006, 14:36

Czy ktos zna jakis dobry srodek nasenny? Tylko taki zebym sie pozniej obudzil :)
Avatar użytkownika
Michał
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 00:23
Lokalizacja: z radia

Postprzez RaCiK » wtorek, 21 lut 2006, 16:39

ZAINTERESOWANA napisał(a):
RaCiK napisał(a):
ZAINTERESOWANA napisał(a):Niewiarygodnie śpiąca.... a spać już nie mogę.... :cry:


Daj spokój ja całą noc nie spałem i jakoś żyję, nawet oczy mi się nie kleją :p
Jak chcesz zaśpiewam Ci kołysankę, może pomoże :wink:

Z miłą chęcią ale nie wtedy kiedy już siedzę w pracy... :P Tak ok. 23:00 możesz zacząć... :D

Nie ma sprawy dziś Ci zaśpiewam. Będzie to "Kołysanka dla nieznajomej"; powinnaś odgadnąć dlaczego akurat ta :wink:
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość