Może ktoś mi doradzi czym go zastąpić ?
Było pięknie gdyby oprogramowanie było w języku polskim


astic napisał(a):No właśnie korzystałem kiedyś z Mandrakelinux 10. Nie ukrywam że jestem początkującym użytkownikiem i potrzebuje łatwego i ludzkiego Linuxa. Taki właśnie był w/w Mandrakelinux 10 jednak nie działa pod procesorem 64 bitowym którego jestem posiadaczem.
Może ktoś mi doradzi czym go zastąpić ?
Było pięknie gdyby oprogramowanie było w języku polskim
pastor napisał(a):astic napisał(a):A co sądzicie o Ubuntu czy warto??
hyh warto, sam siedze... jezeli chcesz system dzialajacy od reki (ok 20 minut instalacji), ktory nauczy Cie poruszania sie w konsoli ale jednoczesnie bedzie dla poczatkujacych to warto, jak na poczatek...a pozniej sam wybierzesz, do tego mozesz zajrzec forum.ubuntu.pl i lusik![]()
![]()
![]()
system nie jest zly i warty uwagi

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości