imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Peny » sobota, 18 lut 2006, 20:35

Dzis impreza w domu, z panem Ajdukiewiczem, a w zasadzie z opracowaniem tego cholerstwa... glupia filozofia :maruda:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Tisaja » sobota, 18 lut 2006, 21:25

Ja chyba dopiero na "ostatki " sie wybiorę. Dziś robię za szofera rodziców... Ciekawe ,o której mnie wezwą.... :ziew:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez redlovebloodgirl » sobota, 18 lut 2006, 23:42

Uri napisał(a):no dobra, przyznać się... kto był wczoraj w latarni?
pamiętam pastora i HI HOTa, był Cushu, Quad, agentwoman, Ciri, kulA, root...
kto jeszcze? niezła noc, bylem milo zaskoczony :)


ja :twisted: i nadal sie nie usmiechne :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Uri » niedziela, 19 lut 2006, 00:28

redlovebloodgirl napisał(a):
Uri napisał(a):no dobra, przyznać się... kto był wczoraj w latarni?
pamiętam pastora i HI HOTa, był Cushu, Quad, agentwoman, Ciri, kulA, root...
kto jeszcze? niezła noc, bylem milo zaskoczony :)


ja :twisted: i nadal sie nie usmiechne :P



a ktora to ty bylas? ja prosze o dekonspire :)
aha i odnoszenie sie do czegos co mowilem w latarni jest zazwyczaj bezcelowe, zwyczajowo mam wielkie dziury w pamieci ;)
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » niedziela, 19 lut 2006, 00:33

no no.. bo zacznę żałować, że nie poszłam :P :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » piątek, 24 lut 2006, 13:39

a w końcu piątek dziś... pewnie standardowo Saksofon, a potem Antidotum :) no chyba, że zaszalejemy i miejscówkę się zmieni ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez kulA » piątek, 24 lut 2006, 16:09

no dzis ide sie rozgrzac w zanzibarze przed jutrzejszaym festiwalem Reggae na lodzie w Tychach
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kamila » piątek, 24 lut 2006, 18:12

w końcu gdzieś wyjde :D Pewno wyłoże wygodnie swój tyłek w fotelu i odprężać się będę, czyli mykam do kumpla na "urodziny" :mg:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Didi » piątek, 24 lut 2006, 18:45

a ja tradycycjnie zapraszam do River na dzis i jutro start jak zawsze o 21 :)
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kulA » piątek, 24 lut 2006, 21:28

kamila napisał(a):w końcu gdzieś wyjde :D Pewno wyłoże wygodnie swój tyłek w fotelu i odprężać się będę, czyli mykam do kumpla na "urodziny" :mg:

za tydzien masz ostatnia szanse zeby sie zrehabilitowac, bede w miescie, wiesz co to oznacza
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kamila » sobota, 25 lut 2006, 04:28

kulA napisał(a):
kamila napisał(a):w końcu gdzieś wyjde :D Pewno wyłoże wygodnie swój tyłek w fotelu i odprężać się będę, czyli mykam do kumpla na "urodziny" :mg:

za tydzien masz ostatnia szanse zeby sie zrehabilitowac, bede w miescie, wiesz co to oznacza
:mg: ja Ciebie też .. będę zwarta i gotowa :) :twisted:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kulA » sobota, 25 lut 2006, 08:13

kamila napisał(a):
kulA napisał(a):
kamila napisał(a):w końcu gdzieś wyjde :D Pewno wyłoże wygodnie swój tyłek w fotelu i odprężać się będę, czyli mykam do kumpla na "urodziny" :mg:

za tydzien masz ostatnia szanse zeby sie zrehabilitowac, bede w miescie, wiesz co to oznacza
:mg: ja Ciebie też .. będę zwarta i gotowa :) :twisted:

tylko zebys nie byla tak gotowa jak tydzien temu, zreszta sama zaczelas zalowac ze nie bylas

a dzis wyjazd do tychow na festiwal Reggae na lodzie, zagraja m.in. koniec swiata, vavamuffin, jamal, paprika korps
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości