Pamietacie? to byly czaaasyy...
odkopane z archiwum

cichy napisał(a):keeper napisał(a):fotka nr 2, jestem na niej przez Ciebie DeJot, to chyba Szpak był?
oj tak to byl Szpak, Dee chyba gdzies Cie w tlumie wykukal
bylas tam chyba z Anka z parteru...
sam Ci robilem to zdjecie hyhy

Uri napisał(a):hehe jestem na obu, na drugiej nawet dwa razy!
ojj staaare czasy
dla nowych: drugie zdjecie:
pierwszy rząd: Wolf, Uri, Mati, niewiem, Rymek, Thomas, niepoznaje, pod nią z lewej niewiem, z prawej Szaman
drugi rząd: chater, CiriWitch, DeeJay, Cwancyk, Fido, Szopen, chyba znowu ja (okropność)
trzeci rząd: Y.Eternity, Sato, MyFeK, Owee, Florek, Keeper
niżej: niewiem, niepoznaje, quaD, niewiem, koala, Dziadek... i last but not least... Pastor
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości