Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Peny » sobota, 18 lut 2006, 19:16

Obrazek


Obrazek

Pamietacie? to byly czaaasyy... ^_^

odkopane z archiwum :oops:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez cichy » sobota, 18 lut 2006, 19:26

hehee :lol: , Peny skad zes to wykopala, stareeee czasy :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Didi » sobota, 18 lut 2006, 19:32

hehe jestem na obu zdjeciach :) myfek owee hehe oj sie dzialo :)
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez keeper » sobota, 18 lut 2006, 19:35

fotka nr 2, jestem na niej przez Ciebie DeJot, to chyba Szpak był?
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olcia » sobota, 18 lut 2006, 19:36

Chater_ napisał(a):Trzeba bedzie zrobić nowe portfolio... pare razy doszło, pare odeszło...


jestem za :D
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez cichy » sobota, 18 lut 2006, 19:36

keeper napisał(a):fotka nr 2, jestem na niej przez Ciebie DeJot, to chyba Szpak był?

oj tak to byl Szpak, Dee chyba gdzies Cie w tlumie wykukal :twisted:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Didi » sobota, 18 lut 2006, 19:39

cichy napisał(a):
keeper napisał(a):fotka nr 2, jestem na niej przez Ciebie DeJot, to chyba Szpak był?

oj tak to byl Szpak, Dee chyba gdzies Cie w tlumie wykukal :twisted:


aha :) bylas tam chyba z Anka z parteru...:) sam Ci robilem to zdjecie hyhy
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » sobota, 18 lut 2006, 19:55

keeper napisał(a):fotka nr 2, jestem na niej przez Ciebie DeJot, to chyba Szpak był?


ale ja sie wtedy na Ciebie zapatrzylem :twisted: Normalnie szok :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Uri » sobota, 18 lut 2006, 20:02

hehe jestem na obu, na drugiej nawet dwa razy! :)
ojj staaare czasy :)

dla nowych: drugie zdjecie:
pierwszy rząd: Wolf, Uri, Mati, niewiem, Rymek, Thomas, niepoznaje, pod nią z lewej niewiem, z prawej Szaman
drugi rząd: chater, CiriWitch, DeeJay, Cwancyk, Fido, Szopen, chyba znowu ja (okropność)
trzeci rząd: Y.Eternity, Sato, MyFeK, Owee, Florek, Keeper
niżej: niewiem, niepoznaje, quaD, niewiem, koala, Dziadek... i last but not least... Pastor :)
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez cichy » sobota, 18 lut 2006, 20:06

Uri napisał(a):hehe jestem na obu, na drugiej nawet dwa razy! :)
ojj staaare czasy :)

dla nowych: drugie zdjecie:
pierwszy rząd: Wolf, Uri, Mati, niewiem, Rymek, Thomas, niepoznaje, pod nią z lewej niewiem, z prawej Szaman
drugi rząd: chater, CiriWitch, DeeJay, Cwancyk, Fido, Szopen, chyba znowu ja (okropność)
trzeci rząd: Y.Eternity, Sato, MyFeK, Owee, Florek, Keeper
niżej: niewiem, niepoznaje, quaD, niewiem, koala, Dziadek... i last but not least... Pastor :)

1 niewiem: ja
2 niewiem: Peny
3 niewiem: Jacenty
4 niewiem: Ptaku
5 niepoznaje: nie pamietam ksywki
6 niewiem: Pinki
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Uri » sobota, 18 lut 2006, 20:09

cichy napisał(a):1 niewiem: ja


coś tak czułem... hihi

2 niewiem: Peny


HA! nie byłem pewien
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości