Katia napisał(a):Napewno słyszeliście ,że 3 chłopcy weszli do niezabezpieczonego budynku trakcji elektrycznych ,bo mieli brak zajęcia.Niestety jeden z chłopców kopnął jakieś przewody o mocy 15000(jeśli się nie mylę)V.Poniósł śmierć na miejscu przez spalenie.Bardzo współczuję jego rodzinie i zadaję sobie pytanie czy można było temu zapobiec??Jakie jest Wasze zdanie?
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości