Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.
przez .Y. » środa, 15 lut 2006, 14:30
Agnes: zwroc uwage ile jest porów. Mi ta liczba pomogla w odgadnieciu

-

.Y.
- Coś tam napisał
-
- Posty: 65
- Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2005, 15:52
- Lokalizacja: z nikąd
przez Agnes » środa, 15 lut 2006, 14:41
.Y. napisał(a):Agnes: zwroc uwage ile jest porów. Mi ta liczba pomogla w odgadnieciu

aaa nooio

-

Agnes
- Dyskutant
-
- Posty: 153
- Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
- Lokalizacja: Kołobrzeg
przez Agnes » środa, 15 lut 2006, 14:47
a teraz 4 z seri drugiej...podpowiedz

-

Agnes
- Dyskutant
-
- Posty: 153
- Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
- Lokalizacja: Kołobrzeg
przez .Y. » środa, 15 lut 2006, 16:13
Flo napisał(a):FiDo napisał(a):gosciu trzyma leb na koksie.. a jak na koksa inaczej mowimy ?:)
kark

-

.Y.
- Coś tam napisał
-
- Posty: 65
- Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2005, 15:52
- Lokalizacja: z nikąd
przez .Y. » środa, 15 lut 2006, 16:15
Ja mam za to problem z piatym z serii drugiej
![wall [smilie=wall.gif]](./images/smilies/wall.gif)
-

.Y.
- Coś tam napisał
-
- Posty: 65
- Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2005, 15:52
- Lokalizacja: z nikąd
przez bezAMBICJI » środa, 15 lut 2006, 17:00
ja sie mecze z 6 z pierwszej serii

-

bezAMBICJI
- Weteran
-
- Posty: 567
- Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11
przez Agnes » środa, 15 lut 2006, 17:50
bezAMBICJI napisał(a):ja sie mecze z 6 z pierwszej serii

rasa czlowieka: z pióropuszem , juz wiesz>>??
-

Agnes
- Dyskutant
-
- Posty: 153
- Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
- Lokalizacja: Kołobrzeg
przez rysio » środa, 15 lut 2006, 17:58
rozbroić bombę tu trzeba
to jest też ciekawe, fajna zabawa...
wczoraj w desperacji szukając pomocy do tych rebusów znalazłem tę zabawę, pójdźcie sobie i też się pogłówcie :)
-
rysio
- Terminator
-
- Posty: 726
- Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47
przez bezAMBICJI » środa, 15 lut 2006, 18:05
Agnes napisał(a):bezAMBICJI napisał(a):ja sie mecze z 6 z pierwszej serii

rasa czlowieka: z pióropuszem , juz wiesz>>??
tak teraz już wiem

-

bezAMBICJI
- Weteran
-
- Posty: 567
- Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11
przez rysio » środa, 15 lut 2006, 18:26
ale machina
to dopiero łamigłówka
-
rysio
- Terminator
-
- Posty: 726
- Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47
przez bezAMBICJI » środa, 15 lut 2006, 18:33
teraz sie mecze przy 5 w 2 serii

może jakaś mała podpowiedź

-

bezAMBICJI
- Weteran
-
- Posty: 567
- Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11
przez bezAMBICJI » środa, 15 lut 2006, 18:43
5 zaliczyłam ale teraz 6

-

bezAMBICJI
- Weteran
-
- Posty: 567
- Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11
przez bezAMBICJI » środa, 15 lut 2006, 19:02
no to sie zawiesiłam na 8
Przeszedł ktoś

Może mała podpowiedź

-

bezAMBICJI
- Weteran
-
- Posty: 567
- Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11
przez rysio » środa, 15 lut 2006, 19:02
czy ktoś spróbował tej machiny?
-
rysio
- Terminator
-
- Posty: 726
- Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47
przez FiDo » środa, 15 lut 2006, 19:03
no co wy! piate jest diabelsko banalne!!!

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
Powrót do :: hydepark
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider], Bing [Bot] i 12 gości