przez rysio » poniedziałek, 13 lut 2006, 09:44
a ja bym chciał żeby był spowrotem sky news (no i żeby cnn nie zniknal oczywiscie)no i fajnie byloby jakbyscie dali choc jeden program anglojezyczny, ale nie news, tylko zwykly - jak polska jedynka, a nie ciagle te niemieckie ktorych niekt nie oglada - strata kasy, i nie mowcie mi ze niemcy jak przyjezdzaja to gapia sie w tv - chodza po sklepach i restauracjach a nie ogladaja tv!