Nowe stacje w TV TKK??!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez rysio » poniedziałek, 13 lut 2006, 09:44

a ja bym chciał żeby był spowrotem sky news (no i żeby cnn nie zniknal oczywiscie)no i fajnie byloby jakbyscie dali choc jeden program anglojezyczny, ale nie news, tylko zwykly - jak polska jedynka, a nie ciagle te niemieckie ktorych niekt nie oglada - strata kasy, i nie mowcie mi ze niemcy jak przyjezdzaja to gapia sie w tv - chodza po sklepach i restauracjach a nie ogladaja tv!
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez ewe » poniedziałek, 13 lut 2006, 09:47

dobrze by było ,gdyby program tv TKK zgadzał się z tym co leci na wizji
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez qrczak » poniedziałek, 13 lut 2006, 21:05

ewe napisał(a):dobrze by było ,gdyby program tv TKK zgadzał się z tym co leci na wizji


A nie zgadza się :?: :wink:

O nowych programach można raczej zapomnieć, TKK ma problemy z zapewnieniem tych co podobno są w ofercie, ale kasować kasuje nawet za te programy gdzie jest tablica z napisem "You have no right...", czy coś w tym stylu.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ewe » środa, 15 lut 2006, 17:01

Już w koszalinie 3zł drożej ,ale stacji 10 więcej . Przynajmniej jeden kanał jest filmowy
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez tomo » środa, 15 lut 2006, 17:31

ale to jest kołobrzeg mniejsze miasto 8) z tym ze tkk mogło by dodac pare kanałów :x :x :x :twisted:
tomo
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lip 2003, 19:15
Lokalizacja: ogrody

Postprzez Nash Johnson » środa, 15 lut 2006, 18:57

TOMO :)
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Mario » środa, 15 lut 2006, 19:23

Mi brakuje Fashion TV - niezła muzyka i wizja też wcale a wcale.
No i Game TV też jest ok.
Z tego co wiem oba są za darmo.
Za to nie wiem po co TKK daje takie gówno jak Mango, Polonia 1 czy rosyjskie NTV?
Avatar użytkownika
Mario
Dyskutant
 
Posty: 157
Dołączył(a): czwartek, 6 sty 2005, 00:12
Lokalizacja: stąd

Postprzez ewe » czwartek, 16 lut 2006, 08:50

Za większość kanałów nic nie płacą lub złotówkę i są w pakietach
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Nash Johnson » czwartek, 16 lut 2006, 21:59

NA SZCZĘŚĆIE NIE TY DECYDUJESZ SCORP :D
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Nash Johnson » czwartek, 16 lut 2006, 22:47

No ale SCORP, nikt też nie zmusza Ciebie do bycia abonentem Tymczasowej Komisji Koordynacyjnej ;)
Dlaczego więc nim jesteś ?? [/b]
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości