chyba nie było/jest tak źle, heheBLAaa napisał(a):Chorubsko minie, ale wiatry zostaną

kamila napisał(a):chyba nie było/jest tak źle, heheBLAaa napisał(a):Chorubsko minie, ale wiatry zostaną![]()
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
ewe napisał(a):report działasz jak złota rybka ,ale ona chyba się w końcu wkurzyła ?
kamila napisał(a):chyba nie było/jest tak źle, heheBLAaa napisał(a):Chorubsko minie, ale wiatry zostaną![]()
kamila napisał(a):chyba nie było/jest tak źle, heheBLAaa napisał(a):Chorubsko minie, ale wiatry zostaną![]()
Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 12 gości