Polecicie jakas fajna restaracje ???

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Dziura_w_skarpecie » wtorek, 14 lut 2006, 13:37

keja keja to jak juz to bar 2.2 pub dana
Dziura_w_skarpecie
 

Postprzez U-S » wtorek, 14 lut 2006, 14:36

Nie, no dajcie spokój z Agnieszką i Keja....nie dzisziaj... :lol:
Mi tam smakuje w Chińskiej Restauracji-jest przyjemnie i ceny są rozsądne. Można trafić przez żołądek do serca :). Mam miłe wspomnienia z kolacji z ukochanym w tej restauracji. Polecam! :P
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez james » wtorek, 14 lut 2006, 22:32

to moze kmicic :lol: ??
a w zaciszu bylo kiedys winko z kija!!!ale czy jest jeszcze? :)
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez Megi » wtorek, 14 lut 2006, 22:46

Wybralismy sie do Notthinghamu :D smacznie bez wczesniejszej rezerwacji zjedlismy pysznie podane i tak samo smakujace dania
Avatar użytkownika
Megi
Coś tam napisał
 
Posty: 58
Dołączył(a): wtorek, 23 sie 2005, 08:17
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Wirnik » środa, 15 lut 2006, 00:11

...wybralem sie z dziewczyną do baru na Koszalinskiej "U /kogos tam/"...i teraz łaczy nas tylko jedno....ubikacja!!!
Wirnik
Dyskutant
 
Posty: 151
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 21:26

Postprzez Martius » środa, 15 lut 2006, 10:43

:twisted: juz po walentynkach ale mnie tam w bella italia jedzonko smakuje , klimat obsluga pieknie :D
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości