Abonamenty GSM

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Abonamenty GSM

Postprzez Achilles » wtorek, 14 lut 2006, 10:32

Szkuma zestawien ofert operatorow sieci komórkowych dotyczacych abonamentow, wdzieczny bylbym za linki :)
Achilles
Nowicjusz
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 9 lip 2004, 22:44
Lokalizacja: Gwiazda Śmierci

Postprzez Bruno » wtorek, 14 lut 2006, 10:37

A tak ode mnie, najlepsza jest opcja gdy bierzesz abonament bez telefonu (umowa na 12 m-cy i niezle kwoty do wykorzystania).
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez astic » wtorek, 14 lut 2006, 12:57

ERA
Osobiście polecam
Orange
Plus
Avatar użytkownika
astic
Mistrz klawiatury
 
Posty: 330
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 12:50
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 1821978

Postprzez rysio » wtorek, 14 lut 2006, 15:27

astic napisał(a):ERA
Osobiście polecam
Orange
Plus


które polecasz? bo nie jest do konca jasne: era czy orange?
a no i najwazniejsze - dlaczego polecasz?
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez Nash Johnson » wtorek, 14 lut 2006, 22:11

Ja wiem! on poleca Erę, a do Orange i Plus podał tylko linki :)
Era rzeczywiście ostatnio wszyła z atrakcyjnymi ofertami! najłatwiej wejść na stronkę lub pójśc do saloniku :)
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Katia » wtorek, 14 lut 2006, 22:22

na abonament nie polecam(przegadałam w tamtym roku 2000zł)jak policzyłam faktury :oops: :oops: Chyba że masz umiar w tym.Przerzuciłam się na mixa w orange za 50zł co miesiąć :D :D
Avatar użytkownika
Katia
Twardziel
 
Posty: 85
Dołączył(a): środa, 9 lip 2003, 15:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez PIOTRGAN » wtorek, 14 lut 2006, 22:33

można i POP-a za 50 zł / 3 miesiące :P
Avatar użytkownika
PIOTRGAN
Ważniak
 
Posty: 250
Dołączył(a): środa, 23 lis 2005, 22:06
Lokalizacja: Z POD MIASTA

Postprzez astic » środa, 15 lut 2006, 01:03

rysio napisał(a):
astic napisał(a):ERA
Osobiście polecam
Orange
Plus


które polecasz? bo nie jest do konca jasne: era czy orange?
a no i najwazniejsze - dlaczego polecasz?

Faktycznie polecałem ere. Dlaczego no coz sam uzywam od 4 lat a oferty naprawde maja rewelacyjne i dobre aparaty taka jest przynajmiej moja opinia bylem w plusie i dawnej idei i najlepiej wypada era
Avatar użytkownika
astic
Mistrz klawiatury
 
Posty: 330
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 12:50
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 1821978

Postprzez ewe » środa, 15 lut 2006, 08:06

Też polecam ERE ,nie żyłują tak aparatów jak PLUS .
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez kamila » środa, 15 lut 2006, 15:01

WZT napisał(a):dobrze ze mojej zonie starczy sygnalek na dobranoc :P
a skąd wiesz, pytałeś się? :P :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez BrathSabbath » środa, 15 lut 2006, 18:46

ja mam mixa w Orange (idea) od prawie 2 lat i jestem niezadowolony jak na razie - a najlepiej w ogóle jak by nie trzeba było płacić rachunków ... to bym sie tym zadowolił na pewno :P

WZT ...to nie daje mi spokoju ... kto jest twoją żoną ???... :lol: :lol: :lol: i tak wiem kto:P[/quote]
Avatar użytkownika
BrathSabbath
Coś tam napisał
 
Posty: 72
Dołączył(a): piątek, 25 lut 2005, 01:46
Lokalizacja: z tego powodu

Postprzez Nash Johnson » środa, 15 lut 2006, 18:57

HEH! Sabath? masz "od prawie !!dwoch!! lat" i "!!jak na razie!!" nie jkestes zadowolony? to na co ty czekasz ?? :shock:
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez BrathSabbath » środa, 15 lut 2006, 20:08

Nash Johnson napisał(a):HEH! Sabath? masz "od prawie !!dwoch!! lat" i "!!jak na razie!!" nie jkestes zadowolony? to na co ty czekasz ?? :shock:
no bo widzisz to jest tak ze mam umowe na dwa lata... po za tym to umowa moich rodziców sam za to nie płacę <zazwyczaj> wiec w ogóle jestem w super sytuacji tylko... ze oferta jest do dupy.. dla tego jestem niezadowolony... po za tym licze ze po tych dwuch latach zaproponują mi coś ciekawego...
Avatar użytkownika
BrathSabbath
Coś tam napisał
 
Posty: 72
Dołączył(a): piątek, 25 lut 2005, 01:46
Lokalizacja: z tego powodu

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości