tylko tego z tą przesyłką w życiu bym nie zgadła

i nadal nie mam pomyslu
poratuje ktos?;)redlovebloodgirl napisał(a):a ja sie przyznam ze razem z agentem zatrzymalysmy sie na 4 rebusie w 2 serii...i nadal nie mam pomyslu
poratuje ktos?;)
Agnes napisał(a):redlovebloodgirl napisał(a):napoj? co zwisa z kubka?;) jaki napoj to ma...?
jaka beka. a ja ciagle kombinowalam ze to o wywar z herbaty chodzi "czaj" jaka masakra

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości