Polecicie jakas fajna restaracje ???

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Polecicie jakas fajna restaracje ???

Postprzez Megi » wtorek, 14 lut 2006, 09:06

Chce wybrac sie dzis na walentynkowa kolacje nie chcialabym aby to byl jakis fasfud , wiec orient express odpada tak samo jak pizzerie
wiec pozostawcie mi w tym poscie propozycje gdzie mozna smacznie zjesc w miare rosadnych cenach romatyczna kolacyjke
Avatar użytkownika
Megi
Coś tam napisał
 
Posty: 58
Dołączył(a): wtorek, 23 sie 2005, 08:17
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez RaCiK » wtorek, 14 lut 2006, 09:42

SatH^Raa napisał(a):Jeżeli ktoś odpisze Ci dzisiaj, reszta forum przeczyta, to to miejsce dziś na pewno już nie będzie romantyczne. Zresztą, dziś i tak wszystko będzie zapchane...


Sath, istnieją jeszcze prywatne wiadomości :wink:
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez ewe » wtorek, 14 lut 2006, 10:24

jak elegancko i na poziomie to ewentualnie w drogiej "pod winogronami" lub w "domku kata" ,ale można też lepsze żarciuchno w domku przygotować tylko trochę wystroju ,oświetlenie ze świeczek i koniecznie dobre winko i przede wszystkim zadbać o własny wygląd i humor. To tak z grubsza.
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez BLAaa » wtorek, 14 lut 2006, 10:35

Tym razem w domku. Ale na pierwszą romantyczną kolacje z obecną towarzyszka małżonka wybrałem się "Pod winogrona". fajnie czas można tez spędzić w Notthingham. Robia tam świetne carppacio (tak się chyba pisze?).
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Palec Boży » wtorek, 14 lut 2006, 10:55

BLAaa napisał(a):Tym razem w domku. Ale na pierwszą romantyczną kolacje z obecną towarzyszka małżonka wybrałem się "Pod winogrona". fajnie czas można tez spędzić w Notthingham. Robia tam świetne carppacio (tak się chyba pisze?).


"Carpaccio"-tak się pisze.Bardzo dobrze robią też w Bella Italia,trochę inaczej niż tradycyjne.Choć z gustami się nie dyskutuje.
Palec Boży
 

Postprzez BLAaa » wtorek, 14 lut 2006, 11:24

Palec Boży napisał(a):
BLAaa napisał(a):Tym razem w domku. Ale na pierwszą romantyczną kolacje z obecną towarzyszka małżonka wybrałem się "Pod winogrona". fajnie czas można tez spędzić w Notthingham. Robia tam świetne carppacio (tak się chyba pisze?).


"Carpaccio"-tak się pisze.Bardzo dobrze robią też w Bella Italia,trochę inaczej niż tradycyjne.Choć z gustami się nie dyskutuje.


Thanks.
jest to potrawa, która ma status przekąski, ale wyjatkowo smaczna. Miód w gebie. Szczególnnie kręca mnie w niej kapary. No i oczywiście pieczywko czosnkowe. Do tego czerwone winko, przyciemnione swiatło, nastrojowa muza...
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez rysio » wtorek, 14 lut 2006, 11:39

niestety - nastrojowa muza.... ja bardzo lubie ten lokal, ale tego jednego niestety w nottingham nie znajdziecie. choć kto wie? może na dziś się postarają, bo zazwyczaj leci piasek (jedna plyta w kółko, choc co prawda ostatnio nie...) albo składanka najlepsze hity prosto z vivy - to niestety akurat ostatnio prawda...
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez Flo » wtorek, 14 lut 2006, 11:40

a jakie ceny sa w Quo Vadis? I ogolnie jakie wrazenia?
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez ewe » wtorek, 14 lut 2006, 11:54

A może do kina na rozgrzewkę o 18.40 /20.30 na "Tylko mnie kochaj"
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez ewe » wtorek, 14 lut 2006, 11:57

sorry . Chyba na film "Ja wam pokażę !"
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Dziura_w_skarpecie » wtorek, 14 lut 2006, 13:00

polonez bar agnieszka
Dziura_w_skarpecie
 

Postprzez Flo » wtorek, 14 lut 2006, 13:02

Dziura_w_skarpecie napisał(a):polonez bar agnieszka


i jeszcze Zacisze
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 11 gości