no ale wracając do pytania :czy wszędzie będe to wklejał" odpowiadam nie:)
A tak na temat walentynek "walentynki" są super!
poza ym link też na temat, tyle osób płaczze że są same w ten "dzień skomercjalizowanej miłości" wiec niech sobie zamówi... nie bedą wtedy sami
<dżołk>




!!!!!!!!