Niedługo Walentynki!!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Tisaja » poniedziałek, 13 lut 2006, 14:00

Po raz pierwszy w życiu będę samotna na Walentynki...... :cry:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Agnes » poniedziałek, 13 lut 2006, 14:00

TISAJA napisał(a):Po raz pierwszy w życiu będę samotna na Walentynki...... :cry:


nie ty pierwsza nie ostatnia :) pozatym nie ostatni raz w zyciu :P
:)
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » poniedziałek, 13 lut 2006, 14:01

WZT napisał(a):no to sami widzicie dlaczego ja planuje sie upic-mam zonke i juz nie trzeba sie tak starac :P :P :P
(Kamila nie bij!!!:P)
Twój błąd, bo starać to się zawsze trzeba, nawet jak już masz żone :> , policzymy się w domu :twisted: :boks:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Tisaja » poniedziałek, 13 lut 2006, 14:05

Agnes Nooo wielkie dzięki...za to "nie po raz ostatni" ;/
Niby dzień ,jak codzień... i nie o prezenty chodzi...bo prezent już jedzie.... :P
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez kamila » poniedziałek, 13 lut 2006, 14:44

WZT napisał(a):Przeciez wiesz ze mi poza zona i piwem to niewiele potrzeba??? :P:P:P
nie wiem.., tzn. nie wiedziałam, bo teraz już wiem :twisted: . Żona i piwo, powiadasz, jeszcze najlepiej jakby Ci przynosiła ona to piwo :glupek: , hyhy.
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » poniedziałek, 13 lut 2006, 15:00

WZT napisał(a):-wiesz ile by daly by kobity za takiego faceta?! :P
najważniejsze, żeby (facet) miał większe zainteresowanie w żonie niż w piwie, bo to czasami różnie się kończy.. 8) [smilie=ras.gif]
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » poniedziałek, 13 lut 2006, 15:12

WZT napisał(a):A tak na powaznie ten kto ma taka fajne zone napewno wie co ma wybrac
3 bita? :roll: , hyhy . Jutro będę miała prezent, nie niespodzianke, bo ich nie lubię, mąż zdążył powiedzieć, hehe :) :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez cichy » poniedziałek, 13 lut 2006, 19:16

a co ta sa te walentynki :?: :twisted:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Flo » poniedziałek, 13 lut 2006, 19:39

NataliaW napisał(a):
cichy napisał(a):a co ta sa te walentynki :?: :twisted:


no właśnie.... :twisted: :wink:


zebyscie mogli sie legalnie migdalic ze soba :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Katia » poniedziałek, 13 lut 2006, 21:13

no właśnie sama się zastanawiam,bo ja mam strasznie wybrednego faceta i z niczego nie potrafi się cieszyć!! :( Tylko nie mówcie:to go zmień.
Może pójdziemy na pizzę,ale jeszcze zobaczymy jak będzie jutro:)
Avatar użytkownika
Katia
Twardziel
 
Posty: 85
Dołączył(a): środa, 9 lip 2003, 15:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości