
Twój błąd, bo starać to się zawsze trzeba, nawet jak już masz żoneWZT napisał(a):no to sami widzicie dlaczego ja planuje sie upic-mam zonke i juz nie trzeba sie tak starac![]()
![]()
(Kamila nie bij!!!:P)
, policzymy się w domu

nie wiem.., tzn. nie wiedziałam, bo teraz już wiemWZT napisał(a):Przeciez wiesz ze mi poza zona i piwem to niewiele potrzeba???:P:P
. Żona i piwo, powiadasz, jeszcze najlepiej jakby Ci przynosiła ona to piwo
, hyhy.Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości