DeeJay napisał(a):Kalynka napisał(a):A ja sie tam ciesze, wkoncu dorobilam sie faceta w to swieto to co mam sie nie cieszysz. Przerysowane niewatpliwie, ale to w amoku milosci nie przeszkadza i wykorzystuje sie kazda sytuacje zeby swietowac i czcic swoj zwiazek.
a ja mam twoje cudowne zdjecie na pulpicie z minimalai wzdycham do Ciebie od czasu do czasu hie hie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości