Nie wykręcam się, jakbym nie chciała z Wami iść, to bym to po prostu powiedziała, że Was nie lubie i nie chce z Wami iść..
(a tak przeca nie jest)
Ps. WZT, dam dam, już Ty się o to nie bój..

Nie wykręcam się, jakbym nie chciała z Wami iść, to bym to po prostu powiedziała, że Was nie lubie i nie chce z Wami iść..
(a tak przeca nie jest)

kamila napisał(a):pff.. wypraszam sobieNie wykręcam się, jakbym nie chciała z Wami iść, to bym to po prostu powiedziała, że Was nie lubie i nie chce z Wami iść..
![]()
(a tak przeca nie jest)
Ps. WZT, dam dam, już Ty się o to nie bój..

![wacko [smilie=wacko.gif]](./images/smilies/wacko.gif)
TISAJA napisał(a):Czy ja wczoraj (sobota) widziałam r00t'a w River Pub? Tak pytam , bo zaczepiłam wzrokiem faceta,który wydawał mi się r00t'em....![]()
Aaaa i czy grał DeeJay.... to też tak z ciekawości....
tylko jakiś facet podobny do mnie...Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 4 gości