tfu..literkakamila napisał(a):cyferka

kamila napisał(a):to wiem, widząc Twe posty o -maturze, ale jaka cyferka stoi za rzymską III (trójką)?Nash Johnson napisał(a):no,ja jestem w trzeciej
Hue hue hue !olkakg napisał(a):Flo napisał(a):
wezcie sie spotkajcie w damskiej toalecie na randce w ciemno
eh..![]()
lepiej jest w męskiej![]()

Nash Johnson napisał(a):bleeee! W męskiej po sobie nie spłukują ( o zgrozo:( ) I smród papierosów wżarł się już chyba w kafelki![]()
A Ty flo preferujesz spotkania w toaletach? Może nam o tym opowiesz?

I co ciekawe, na dłuższą metę ciekawy z niego człowiek. Doprawdy, jego fenomenalne opowieści o jego okresie młodości, kolegach i eskimosach zjadających surowe foki i pijących ich krew dla podgrzania własnej temperatury i uzupełnienia składu witamino-mineralnego organizmu w bardzo znaczący sposób urozmaicają poniekąd dziwne lekcje ![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
mam nadzieje ze wszystkie mat fizy 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości