Marlejki

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Chuck_Norris » niedziela, 12 lut 2006, 14:04

WZT napisał(a):Teraz znalazlem chwile wolnego czasu aby przysiasc przed kompem....
Ogolnie impreze oceniam na 4+ w 6 stopniowej skali punktow....
A teraz moje wrazenia co do muzyki:
Jesli na plakacie pisze Reage, SKA,Raga to niech leca te 3 gatunki a nie dwa...Ja rozumiem ze malo ludzi slucha SKA(obojetnie ktorejk fali a bylo ich chyba z 3)ale na 5 godzin co siedzialem w latarni polecialy 4 kawalki-wiem bo specjalnie liczylem te kawalki co brzmialy jak SKA i temu podobne... A co do reszty muzyki-mi tak srednio podchodzilo ale widzialem ludzi co sie przytym dobrze bawilo wiec niemam zastrzezen...Moze za rok puszcza wszystkie odmiany reage(np. Skinheads reage,cos co gra zespol "Wszystkie Wschody slonca").

Pozdrowienia dla wsyszstkich co spotkalem-Suzy(mam nadzieje ze Irokez szczescie przyniesie Tobie)Kauczu-chlopie naucz sie bawic prze reage/ska/raga :P Johny_r-czesciej sie na forum pokazuj ! KulA-nastepnym razem jak sie spotkamy to sie wiecej piwa opijemy :P!

Acha i wielkie pozdrowienia dla penwego Crust-a co chodzi w glanach i jest malo tolerancyjna osoba :P



ACHA ACHA ROZUMIEM ACHA
Chuck_Norris
 

Postprzez Suzy » niedziela, 12 lut 2006, 14:32

WZT napisał(a):
Pozdrowienia dla wsyszstkich co spotkalem-Suzy(mam nadzieje ze Irokez szczescie przyniesie Tobie)(...)


:* do kolejnego "miłego" :wink:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez kamila » niedziela, 12 lut 2006, 14:46

dostałam w nocy wiadomość, że mam żałować, że mnie nie ma.., ale ja naprawdę zdychałam z natłoku obowiązków i przyczyn zdrowotnych.. w następnym roku będę :twisted: .. dobrze, że się dobrze bawiliście :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez report5 » niedziela, 12 lut 2006, 15:24

kamila napisał(a):dostałam w nocy wiadomość, że mam żałować, że mnie nie ma.., ale ja naprawdę zdychałam z natłoku obowiązków i przyczyn zdrowotnych.. w następnym roku będę :twisted: .. dobrze, że się dobrze bawiliście :)


zdrajca
report5
 

Postprzez report5 » niedziela, 12 lut 2006, 15:25

report5 napisał(a):
kamila napisał(a):dostałam w nocy wiadomość, że mam żałować, że mnie nie ma.., ale ja naprawdę zdychałam z natłoku obowiązków i przyczyn zdrowotnych.. w następnym roku będę :twisted: .. dobrze, że się dobrze bawiliście :)


zdrajca


zartuję - ale czekałem
report5
 

Postprzez kamila » niedziela, 12 lut 2006, 18:54

report5 napisał(a):zdrajca
a przecież mówiłam, ze mnie nie będzie, i zaraz od -zdrajców.. :P :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez report5 » niedziela, 12 lut 2006, 20:17

kamila napisał(a):
report5 napisał(a):zdrajca
a przecież mówiłam, ze mnie nie będzie, i zaraz od -zdrajców.. :P :P


zrozumiałem że będziesz - no żartowałem do zooo na ulicy pewnie :))
report5
 

Postprzez kulA » niedziela, 12 lut 2006, 21:18

WZT napisał(a):Teraz znalazlem chwile wolnego czasu aby przysiasc przed kompem....
Ogolnie impreze oceniam na 4+ w 6 stopniowej skali punktow....
A teraz moje wrazenia co do muzyki:
Jesli na plakacie pisze Reage, SKA,Raga to niech leca te 3 gatunki a nie dwa...Ja rozumiem ze malo ludzi slucha SKA(obojetnie ktorejk fali a bylo ich chyba z 3)ale na 5 godzin co siedzialem w latarni polecialy 4 kawalki-wiem bo specjalnie liczylem te kawalki co brzmialy jak SKA i temu podobne... A co do reszty muzyki-mi tak srednio podchodzilo ale widzialem ludzi co sie przytym dobrze bawilo wiec niemam zastrzezen...Moze za rok puszcza wszystkie odmiany reage(np. Skinheads reage,cos co gra zespol "Wszystkie Wschody slonca").

Pozdrowienia dla wsyszstkich co spotkalem-Suzy(mam nadzieje ze Irokez szczescie przyniesie Tobie)Kauczu-chlopie naucz sie bawic prze reage/ska/raga :P Johny_r-czesciej sie na forum pokazuj ! KulA-nastepnym razem jak sie spotkamy to sie wiecej piwa opijemy :P!

Acha i wielkie pozdrowienia dla penwego Crust-a co chodzi w glanach i jest malo tolerancyjna osoba :P

karol Wszystkie Wschody Slonca graja Dub, wlasnie czekam na ich dwie plytki :]

a co do imprezy no to musze powiedziec ze bawilem sie wysmienicie, choc nie do konca ze wzgledu na muzyke :wink: bylo naprawde swietnie, wiecej takich imprez
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości