Need for Speed Most Wanted

Gry on-line i nie tylko.. To miejsce do dyskusji na temat gier... Jeżeli uruchomiłeś serwer w sieci i zapraszasz do gry - napisz o tym.

Postprzez Basketman » niedziela, 12 lut 2006, 11:12

Ta część przeszła jakoś tak obok ; |
Pytałem kumpli, którzy zarywali noce grając w Undergroundy, a teraz.. Kilku nawet nie przeszło, bo im się nie chciało.
A osobiście - gra mi się tak średnio podoba. Nie lubię arcadowych wyścigów.
Basketman
V.I.P
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08

Postprzez SzOpEn » niedziela, 12 lut 2006, 12:50

Basketman napisał(a):Ta część przeszła jakoś tak obok ; |
Pytałem kumpli, którzy zarywali noce grając w Undergroundy, a teraz.. Kilku nawet nie przeszło, bo im się nie chciało.
A osobiście - gra mi się tak średnio podoba. Nie lubię arcadowych wyścigów.


Ja przeszedłem całego :)
Ale jesli ktos chce jakies porządne realistyczne wyscigi to niech sciagnie Live for speed, super się w nią gra na kierownicy ;)( ja przy tej grze rozwalilem swoją kierke :] )
Polecam :)
Avatar użytkownika
SzOpEn
Ważniak
 
Posty: 243
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 20:05
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia strona

Powrót do :: gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość