Mafi napisał(a):w końcu dziś piątek, więc pewnie saksofon, antidotum...
Nie pewnie tylko tak

bezAMBICJI napisał(a):może antidotum a może latarnia![]()
...bo że jutro idzie troche osób to wiem
:PWZT napisał(a):bezAMBICJI napisał(a):bezAMBICJI napisał(a):może antidotum a może latarnia![]()
a ktoś sie dzisiaj wybiera do latarni...bo że jutro idzie troche osób to wiem
:P
ja sie lecze jescze wiec nie ide...a ty jutro bedziesz?
:PWZT napisał(a):bezAMBICJI napisał(a):WZT napisał(a):bezAMBICJI napisał(a):bezAMBICJI napisał(a):może antidotum a może latarnia![]()
a ktoś sie dzisiaj wybiera do latarni...bo że jutro idzie troche osób to wiem
:P
ja sie lecze jescze wiec nie ide...a ty jutro bedziesz?
jeszcze sie zastanawiam...zależy jak dzisiaj bedzie:P
dzisiaj bedzie jak w kazdy piatek jutro bedzie lepiej bo bede ja i kula
Bo mi sie wydaje że w piątki jest lepiej niż w soboty...tylko fakt że jutro ma byc ten koncert
:D

WZT napisał(a):bezAMBICJI napisał(a):hehehe....no w sumie....ja do latarni zbyt czesto nie chodze to nie wiem czy cały czas to samo grają![]()
noto jutro jak bedzies to mi mozesz w latarni piwo postawic jak mnie spotkasz

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości