1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Olcia » czwartek, 9 lut 2006, 16:04

Uri napisał(a):kto i kiedy ma niemiecki z Lipskim w przyszłym tygodniu? mam dla niego wiadomość, przestrogę i radę :)

ja mam :twisted:
a co chcesz mu przekazać? że wracasz do k-gu? :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Nash Johnson » czwartek, 9 lut 2006, 16:20

ja mam :) :D, fajnie ze jest forum o Koperniku :D
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Uri » czwartek, 9 lut 2006, 17:36

olkakg napisał(a):
Uri napisał(a):kto i kiedy ma niemiecki z Lipskim w przyszłym tygodniu? mam dla niego wiadomość, przestrogę i radę :)

ja mam :twisted:
a co chcesz mu przekazać? że wracasz do k-gu? :twisted:


żeby przestał wam puszczać Tokio Hotel :P
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » czwartek, 9 lut 2006, 17:37

Uri napisał(a):żeby przestał wam puszczać Tokio Hotel :P
a o tym, to nie słyszałam.. :lol: , no to macie "urozmaicone" zajęcia, nie ma co.
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olcia » czwartek, 9 lut 2006, 21:15

kamila napisał(a):
Uri napisał(a):żeby przestał wam puszczać Tokio Hotel :P
a o tym, to nie słyszałam.. :lol: , no to macie "urozmaicone" zajęcia, nie ma co.

taa.. bardzo :lol: najfajniej popatrzeć sobie jak panu L. lata noga w rytmie i on dalej twierdzi, że mu się ta muzyka nei podoba... :lol:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Nash Johnson » czwartek, 9 lut 2006, 21:19

Pan prof. Lipski jest Super człowiekiem - nauczycielem! Ma super podejście do młodzieży, potrafi znależć z nią kontaktr, i wygłąsza niesamowite opowieści! (np. o koledze-polaku, który kradnie telewizory w Niemczech i mówi ,że wyrównuje rachunki za drugą wojnę śwaitową) :lol: :lol: :lol: :D :) :D :) :D :D
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Olcia » czwartek, 9 lut 2006, 21:23

Nash Johnson napisał(a):Pan prof. Lipski jest Super człowiekiem - nauczycielem! Ma super podejście do młodzieży, potrafi znależć z nią kontaktr, i wygłąsza niesamowite opowieści! (np. o koledze-polaku, który kradnie telewizory w Niemczech i mówi ,że wyrównuje rachunki za drugą wojnę śwaitową) :lol: :lol: :lol: :D :) :D :) :D :D


to my chyba rozmawiamy o 2 różnych nauczycielach :lol: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Nash Johnson » czwartek, 9 lut 2006, 21:35

no ja mówiłem o nauczycielu NIemieckiego z Kopernika! A Ty??
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Olcia » czwartek, 9 lut 2006, 21:36

Nash Johnson napisał(a):no ja mówiłem o nauczycielu NIemieckiego z Kopernika! A Ty??


też.. :P ale chyba moja grupa nie poznała go z tej "lepszej" strony.. :?
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Flo » czwartek, 9 lut 2006, 21:37

olkakg napisał(a):
Nash Johnson napisał(a):no ja mówiłem o nauczycielu NIemieckiego z Kopernika! A Ty??


też.. :P ale chyba moja grupa nie poznała go z tej "lepszej" strony.. :?


bo z nauczycielami jak ze zwierzatkami w zoo - nie dokarmiac bo sie rozbestwia
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Nash Johnson » czwartek, 9 lut 2006, 21:38

heh! to jezcze zalezy od tego, w której klasie jestes??
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez kamila » czwartek, 9 lut 2006, 21:39

Nash Johnson napisał(a):heh! to jezcze zalezy od tego, w której klasie jestes??
a Ty? (pytałam się już Cię o to, czy to tajemnica)?
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Nash Johnson » czwartek, 9 lut 2006, 21:40

no,ja jestem w trzeciej :)
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Olcia » czwartek, 9 lut 2006, 21:40

Nash Johnson napisał(a):no,ja jestem w trzeciej :)

a jaki profil?:P

ja jestem w 1 :D
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez kamila » czwartek, 9 lut 2006, 21:41

Nash Johnson napisał(a):no,ja jestem w trzeciej :)
to wiem, widząc Twe posty o -maturze, ale jaka cyferka stoi za rzymską III (trójką)?
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości