Katia napisał(a):moim życzeniem jest żebym więcej nie miała doczynienia z podłą matką mojego chłopaka niech siedzi spokojnie w domu i zapomni że istnieję
Katia napisał(a):moim życzeniem jest żebym więcej nie miała doczynienia z podłą matką mojego chłopaka niech siedzi spokojnie w domu i zapomni że istnieję
a co Ci zrobiła?nasikała do kisielu? buehehehehehheheehheehheheheheheh