Siła sprawcza słowa. Życzenia i klątwy.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Katia » środa, 8 lut 2006, 21:09

moim życzeniem jest żebym więcej nie miała doczynienia z podłą matką mojego chłopaka niech siedzi spokojnie w domu i zapomni że istnieję :D
:D :D
Avatar użytkownika
Katia
Twardziel
 
Posty: 85
Dołączył(a): środa, 9 lip 2003, 15:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez report5 » środa, 8 lut 2006, 22:15

Katia napisał(a):moim życzeniem jest żebym więcej nie miała doczynienia z podłą matką mojego chłopaka niech siedzi spokojnie w domu i zapomni że istnieję :D
:D :D


załatwione - jedna podła matka razzzzzz !!!!!!!!!!
report5
 

Postprzez Vin » środa, 8 lut 2006, 22:17

Katia......... teściowa to też człowiek. :wink: :lol:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Easy Rider » środa, 8 lut 2006, 22:18

Katia napisał(a):moim życzeniem jest żebym więcej nie miała doczynienia z podłą matką mojego chłopaka niech siedzi spokojnie w domu i zapomni że istnieję :D
:D :D

a co Ci zrobiła?nasikała do kisielu? buehehehehehheheehheehheheheheheh
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez Katia » czwartek, 9 lut 2006, 16:17

Vincenta napisał(a):Katia......... teściowa to też człowiek. :wink: :lol:

To potwór w ludzkiej skórze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie chciej jej znać!!
Avatar użytkownika
Katia
Twardziel
 
Posty: 85
Dołączył(a): środa, 9 lip 2003, 15:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Katia » czwartek, 9 lut 2006, 16:20

a co Ci zrobiła?nasikała do kisielu? buehehehehehheheehheehheheheheheh[/quote]

Powiem tak jak chcesz się przekonać zadzwoń do niej i powiedz,że jesteś moim ojcem i nie życzysz sobie żebym się z Gienkiem spotykała wtedy ją poznasz :D :D :D
Avatar użytkownika
Katia
Twardziel
 
Posty: 85
Dołączył(a): środa, 9 lip 2003, 15:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Katia » czwartek, 9 lut 2006, 19:57

niestety nie mogę tego zrobić choć bym chciała bo Gienka z domu wyrzuci
i będzie miał burzę w domu
Avatar użytkownika
Katia
Twardziel
 
Posty: 85
Dołączył(a): środa, 9 lip 2003, 15:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » czwartek, 9 lut 2006, 21:01

cierpliwości, bo inaczej nabawię się jakiegoś g***a ;/
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Agunia__ » piątek, 10 lut 2006, 08:26

życzę sobie.... szczęścia, uśmiechu i radości na codzień ;) poza tym żeby niektórzy zrozumieli że nie są pępkami świata :) a poza tym to już nic :D
Avatar użytkownika
Agunia__
Rycerz forum
 
Posty: 1118
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 4975651
Skype: mekaree1

Postprzez report5 » piątek, 10 lut 2006, 19:26

zdycham - więć poproszę małą taką niedużą dawkę energii
report5
 

Postprzez Katia » poniedziałek, 13 lut 2006, 21:17

report5 napisał(a):zdycham - więć poproszę małą taką niedużą dawkę energii

Mam propozycję idź do reikowców oni mają energię,którą leczą!!Moja ciocia do tego należy(dla mnie to kit) :D :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Katia
Twardziel
 
Posty: 85
Dołączył(a): środa, 9 lip 2003, 15:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez report5 » poniedziałek, 13 lut 2006, 21:36

Katia napisał(a):
report5 napisał(a):zdycham - więć poproszę małą taką niedużą dawkę energii

Mam propozycję idź do reikowców oni mają energię,którą leczą!!Moja ciocia do tego należy(dla mnie to kit) :D :lol: :lol: :lol:


no nie - tylko mysli dobre leczą ...
report5
 

Postprzez U-S » wtorek, 14 lut 2006, 15:18

A ja bym chciała kolejną podwyżke :D
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości