Perfumowa trauma

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez myśliwiec » czwartek, 9 lut 2006, 13:28

mam takie wlasnie poczucie humoru
czasem moze niezrozumiale :)
myśliwiec
Mistrz klawiatury
 
Posty: 357
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2003, 16:24

Postprzez Vin » czwartek, 9 lut 2006, 13:29

W moim poczuciu humoru nie mieści się humor o niepełnosprawnych i upośledzonych.
Bywaj.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez myśliwiec » czwartek, 9 lut 2006, 13:31

ani z ciebie ani z kolezanki ani tym bardziej z dzieci
z sytuacji zartuje
bo przeciez zaamiana meza to takze zart...
chyba ze nie, to wtedy nie chcialabym byc na miejscu meza...
to przykre dowiedziec sie ze ktos jest warty jedynie kilogram krowek :)
myśliwiec
Mistrz klawiatury
 
Posty: 357
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2003, 16:24

Postprzez myśliwiec » czwartek, 9 lut 2006, 13:38

masz racje
dawac o traumie perfumowej
myśliwiec
Mistrz klawiatury
 
Posty: 357
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2003, 16:24

Postprzez U-S » czwartek, 9 lut 2006, 13:54

Pobodają mi sie prawie wszystkie perfumy i to jest moja trauma! Półki uginają mi się od tego, butelek mam full, rzuca mnie jak czuję Być może.. Pamietacie te perfumy? :lol:
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez U-S » czwartek, 9 lut 2006, 13:56

A tak w ogóle to apetyt na zapachy zmienia mi się jak w kalejdoskopie. Wczoraj Donna Sergio Tacchini, dzisiaj Boss Intense, a już myślę, czy by sobie nie fundnąć Romę Laury Biagiotti-bardzo lubię klasyczne perfumy, ale od Channel Mademoiselle boli mnie głowa i to strasznie, choć u innych pań bardzo mi sie podobają.
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez groszeq » czwartek, 9 lut 2006, 15:46

To jakie perfumy danego dnia "założę" zależy od mojego nastroju, ubioru, miejsca, gdzie się wybieram itp :) Dlatego w łazience mam trochę tych perfum :D może nawet troszkę dużo :wink:

Co do traumy to pamiętam, że kiedyś (dawno dawno temu, kiedy chodziłam do takiego czegoś, co sie gimnazjum zowie :wink: ) no wiec kiedyś za mocno popsikałam sie perfumami, wręcz wylałam na siebie z pół flakoniku. Potem oddychać nie mogłam i wszędzie dookoła czułam ten zapach [smilie=wacko.gif] to było bleeeee. Potem chodziłam po dworzu bez kurtki, żeby ten zapach wywietrzyć, a to był grudzień ;/ Jak sie skonczyła owa historia, nie pamiętam, ale teraz bardziej uważam ile perfum leję na siebie :)
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez dankul » piątek, 21 kwi 2006, 16:51

Odnosnie mojej osoby to:
CK be - wyzwolony i dla kobiet i dla facetow tak jak "ogorkowy" ck one lecz be nie jest takMDŁy
Desire Blue Dunhill - pozniej mi sie znudzily cos mi w nich nie pasowało ale są ok
Acqua Di Gio Pour Homme Giorgio Armani - mistrzostwo!!!
In Motion Hugo Boss - trwałe i konkretne
Avatar użytkownika
dankul
Twardziel
 
Posty: 76
Dołączył(a): czwartek, 16 wrz 2004, 11:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » piątek, 21 kwi 2006, 16:53

a ja obecnie

CK BE

i

MEXX Diversity

no i balsam zapachowy Davidoff :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » piątek, 21 kwi 2006, 17:09

Achaja napisał(a):zdecydowanie na wyjście Jador Diora - jest taki..............


(.....)? :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez padalec » piątek, 21 kwi 2006, 17:46

Wars, Brutal i Przemysławka. Preferuję Brutala, gdyż jest kwintesencją mojej duszy. Hilfiger True Star - w chwilach romantycznych porywów, ale tylko w połączeniu z jazzem i kieliszeczkiem wytrawnego Chardonnay.
padalec
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2005, 19:36

Postprzez Flo » piątek, 21 kwi 2006, 18:01

Achaja napisał(a):
Flo napisał(a):
Achaja napisał(a):zdecydowanie na wyjście Jador Diora - jest taki..............


(.....)? :twisted:


to oznacza, że nie znasz zapachu czy pytasz jaki jest ??


wiem o jaki chodzi ale nie znam zapachu, domniemam ze (....) :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości