Perfumowa trauma

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez myśliwiec » czwartek, 9 lut 2006, 13:01

Vincenta napisał(a):WZT :lol: :lol: :lol:
Jak jeszcze trochę poczytam o szczęściu myśliwca to szybciutko wyląduje na oddziale.

no wiesz nie chcialabym zeby moje szczescie bylo powodem twego upadku :) widzisz jak malo do szczescia czlowiekowi potrzeba: maz, corka i flakon perfum ;)
myśliwiec
Mistrz klawiatury
 
Posty: 357
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2003, 16:24

Postprzez Vin » czwartek, 9 lut 2006, 13:02

Mamy Cię myśliwiec. :lol: :lol: :lol:
Naprawdę tak mało potrzeba Ci do szczęścia ? :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez myśliwiec » czwartek, 9 lut 2006, 13:04

Vincenta napisał(a):No dobra myśliwiec. Może być. Koleżanka nie chce irysków. W przypływie dobroci odda męża i dołoży kilogram zozoli. Zwrotów nie ma - męża oczywiście.

nie wyobrazam sobie zwracac zozoli !!! w koncu dla mnie 10 procent sie nalezy za pozytywne zalatwienia sprawy! dawaj tego meza :) kolezanka sie zgadza, mozecie dowiezc na myslliwska?
myśliwiec
Mistrz klawiatury
 
Posty: 357
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2003, 16:24

Postprzez myśliwiec » czwartek, 9 lut 2006, 13:05

Vincenta napisał(a):Mamy Cię myśliwiec. :lol: :lol: :lol:
Naprawdę tak mało potrzeba Ci do szczęścia ? :lol: :lol:

a co wiecej trzeba? maz i corcia nawet wystarcza :) perfumy to dodatek ;)
myśliwiec
Mistrz klawiatury
 
Posty: 357
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2003, 16:24

Postprzez Vin » czwartek, 9 lut 2006, 13:05

WZT żartowałam. :lol: :lol: :lol:
Przez takie dodatki ( perfumy ) nie wyląduje na oddziale.
Ale dzięki za troski.
Byliśmy w programie Mamy Cię . :lol:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez myśliwiec » czwartek, 9 lut 2006, 13:06

Vincenta napisał(a):WZT żartowałam. :lol: :lol: :lol:
Przez takie dodatki ( perfumy ) nie wyląduje na oddziale.
Ale dzięki za troski.
Byliśmy w programie Mamy Cię . :lol:
:doh:
myśliwiec
Mistrz klawiatury
 
Posty: 357
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2003, 16:24

Postprzez Vin » czwartek, 9 lut 2006, 13:07

myśliwiec napisał(a):
Vincenta napisał(a):Mamy Cię myśliwiec. :lol: :lol: :lol:
Naprawdę tak mało potrzeba Ci do szczęścia ? :lol: :lol:

a co wiecej trzeba? maz i corcia nawet wystarcza :) perfumy to dodatek ;)


Życzę Ci myśliwiec dużo szczęścia.
Nie samym chlebem człowiek żyje.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez myśliwiec » czwartek, 9 lut 2006, 13:09

Vincenta napisał(a):
myśliwiec napisał(a):
Vincenta napisał(a):Mamy Cię myśliwiec. :lol: :lol: :lol:
Naprawdę tak mało potrzeba Ci do szczęścia ? :lol: :lol:

a co wiecej trzeba? maz i corcia nawet wystarcza :) perfumy to dodatek ;)


Życzę Ci myśliwiec dużo szczęścia.
Nie samym chlebem człowiek żyje.

vice versa :)
co z tym mezem? kolezanka zniecierpliwiona, a mi sie chce zozoli
myśliwiec
Mistrz klawiatury
 
Posty: 357
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2003, 16:24

Postprzez Vin » czwartek, 9 lut 2006, 13:17

W sobotę przed Katedrą o 15 wymiana.
Facet będzie czekał z fioletową walizką w żółte kropki.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez myśliwiec » czwartek, 9 lut 2006, 13:20

ide do sklepu po te zozole
w nosie mam

ps. fioletowy to ulubiony kolor dzieci z uposledzeniem, chcesz mi powiedziec przez to, ze maz kolezanki dla mojej kolezanki, niezbyt sie nadaje?
myśliwiec
Mistrz klawiatury
 
Posty: 357
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2003, 16:24

Postprzez Vin » czwartek, 9 lut 2006, 13:26

Nic Ci nie chcę przez to powiedzieć.
Też lubię fioletowy - jestem upośledzona ?
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez myśliwiec » czwartek, 9 lut 2006, 13:26

zartowalam
myśliwiec
Mistrz klawiatury
 
Posty: 357
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2003, 16:24

Postprzez Vin » czwartek, 9 lut 2006, 13:28

Ze mnie, z koleżanki czy z upośledzonych dzieci ?
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości