zazdrosc to jeden z grzechow glownych!!! doprowadzic cie moze do szalenstwa 
BLAaa napisał(a):myśliwiec napisał(a):uwielbiam perfumy, zapachy, perfumy sa jak muzyka... perfumy sa jak faceci: ten wygląda bardzo pięknie, niestety, tylko wygląda, tamten podobałby się mamie, za innym piszczą wszystkie koleżanki, ale ja nic nie czuję... z zapachem jest podobnie. Ten pierwszy był miły, ale zbyt zwyczajny, kolejny za agresywny. Następne próby również mało udane. I nagle... ledwo dotknął mego nadgarstka, a już miałam pewność, że to ten, mój i tylko mój, że jesteśmy dla siebie stworzeni. Wyszłam z perfumerii, unosząc w buteleczce mój nowy zapach... nikomu nie powiem jaki
Płyn po goleniu WARS![]()
![]()
![]()
Żartuję... No powiedz jaki. Może bedę mial pomysł, bo to jakies Walentynki, czy cóś się zbliżają.
jak sie na sesji spotkamy - hihihiWZT napisał(a):Vincenta napisał(a):Jestem tylko człowiekiem.
Wyląduję na oddziale niedługo.
powiedz kiedy i na jakim to moze Ciebie odwiedzimy i zlot w szpitalu zrobimy![]()
![]()
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości