Perfumowa trauma

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez myśliwiec » czwartek, 9 lut 2006, 11:55

:shock: zazdrosc to jeden z grzechow glownych!!! doprowadzic cie moze do szalenstwa ;)
myśliwiec
Mistrz klawiatury
 
Posty: 357
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2003, 16:24

Postprzez Vin » czwartek, 9 lut 2006, 11:57

Jestem tylko człowiekiem.
Wyląduję na oddziale niedługo.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez myśliwiec » czwartek, 9 lut 2006, 12:41

tak a propos traumy to jakos nie pyka mi z angelem... brrr, zbyt duszacy, kiedys kolezanka zakochana w tym zapachu spryskala sie tak mocno, ze nie moglam z nia gadac, obrazila sie jak jej powiedzialam ze zbyt mocno od niej jedzie
myśliwiec
Mistrz klawiatury
 
Posty: 357
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2003, 16:24

Postprzez myśliwiec » czwartek, 9 lut 2006, 12:43

BLAaa napisał(a):
myśliwiec napisał(a):uwielbiam perfumy, zapachy, perfumy sa jak muzyka... perfumy sa jak faceci: ten wygląda bardzo pięknie, niestety, tylko wygląda, tamten podobałby się mamie, za innym piszczą wszystkie koleżanki, ale ja nic nie czuję... z zapachem jest podobnie. Ten pierwszy był miły, ale zbyt zwyczajny, kolejny za agresywny. Następne próby również mało udane. I nagle... ledwo dotknął mego nadgarstka, a już miałam pewność, że to ten, mój i tylko mój, że jesteśmy dla siebie stworzeni. Wyszłam z perfumerii, unosząc w buteleczce mój nowy zapach... nikomu nie powiem jaki :)


Płyn po goleniu WARS :wink: :wink: :wink:

Żartuję... No powiedz jaki. Może bedę mial pomysł, bo to jakies Walentynki, czy cóś się zbliżają.

nie powiem, wybacz, za to mozesz wachac :) jak sie na sesji spotkamy - hihihi
myśliwiec
Mistrz klawiatury
 
Posty: 357
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2003, 16:24

Postprzez Vin » czwartek, 9 lut 2006, 12:51

Na walentynki Blaaa kup mydełko Fa.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Vin » czwartek, 9 lut 2006, 12:52

WZT napisał(a):
Vincenta napisał(a):Jestem tylko człowiekiem.
Wyląduję na oddziale niedługo.


powiedz kiedy i na jakim to moze Ciebie odwiedzimy i zlot w szpitalu zrobimy :P :P :P



Oki doki. Powiem jak mnie przyniesiecie zozole i mordoklejki.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez myśliwiec » czwartek, 9 lut 2006, 12:56

czy to nie ty chcialas zamienic meza na kilogram krowek?
myśliwiec
Mistrz klawiatury
 
Posty: 357
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2003, 16:24

Postprzez Vin » czwartek, 9 lut 2006, 12:56

Nie, to moja koleżanka chciała.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez myśliwiec » czwartek, 9 lut 2006, 12:57

siedzicie w tej agencji i snujecie plany, bynajmniej nie reklamowe ;)
myśliwiec
Mistrz klawiatury
 
Posty: 357
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2003, 16:24

Postprzez Vin » czwartek, 9 lut 2006, 12:58

Bynajmniej.
Pytasz z nudów, czy znalazłaś może chetną na wymianę ?
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez myśliwiec » czwartek, 9 lut 2006, 12:59

z nudow :) zadna nie chceaz tytu krowek dac za cudzego - w koncu nie wiadomo jaki on - meza, moze za 1/4 kg skusi sie kolezanka, ale iryski ma do zaoferowania
myśliwiec
Mistrz klawiatury
 
Posty: 357
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2003, 16:24

Postprzez Vin » czwartek, 9 lut 2006, 12:59

WZT :lol: :lol: :lol:
Jak jeszcze trochę poczytam o szczęściu myśliwca to szybciutko wyląduje na oddziale.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Vin » czwartek, 9 lut 2006, 13:01

No dobra myśliwiec. Może być. Koleżanka nie chce irysków. W przypływie dobroci odda męża i dołoży kilogram zozoli. Zwrotów nie ma - męża oczywiście.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości